Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
1,318 İzlenme
127 Saat
7.6 IMDB Puanı

127 Saat

(127 Hours)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Fox Searchlight Pictures
  • Film Süresi 1sa 34dk
Yönetmen
Senaryo Danny Boyle, Simon Beaufoy, Aron Ralston
127 Saat izle filmi ya da orijinal adıyla 127 Hours izle, 2010 yılında vizyona giren ve yönetmenliğini Danny Boyle’un yaptığı bir filmdir. Senaryosu Boyle, Simon Beaufoy ve Aron Ralston tarafından kaleme alınan 127 Saat hd izle filmi ABD ve İngiltere ortak yapımı olup macera ve dram filmleri türünde yer alan bir biyografi filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise James Franco, Kate Mara, Amber Tamblyn, Clémence Poésy gibi oyuncular yer almaktadır.

127 Saat Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, açık hava maceracısı Aron Ralston yenilmez olduğuna ve açık hava maceralarında tek başına yapabileceğine inanmaktadır. Açık havayı ikinci evi olarak görür ve 26 Nisan 2003 Cumartesi günü, genellikle gözlerden uzak Blue John Kanyonu'nda tek başına bir macera gezisine çıkar. Diğer yürüyüşlerinin çoğunda yaptığı gibi nereye gittiğini kimseye söylemez. Ancak o gün, o ve küçük bir kaya bir yarıktan aşağı düşer, yarık dibine yakın bir yere iner. Sağ eli kaya ile yarık duvarı arasına sıkışır ve kayayı uzaklaştırmaya çalışırken, sıkışan elini serbest bırakmak için teçhizatına ve küçük erzak stokuna ulaşır. Her iki görev imkansız göründüğünden, birinin onu kurtarmasını umar. En olası adaylar ise Kristi ve Megan’dır.

O gün erken saatlerde tanıştığı iki kadın, 127 Saat altyazılı izle filminde onun kanyonda olduğunu bilen tek iki kadındır. Ayrıca salı günü planlanan çalışma saatine gelmezse onu kayıp olarak listeleyebilecek patronu Brion’da bu durumdan haberdardır. Zaman geçtikçe ve sadece kaya ve erzak eksikliğiyle değil, aynı zamanda aşırı hava koşullarıyla da uğraşırken, ölümlülüğünü düşünmeye başlar, aklı genellikle ailesiyle olan sevgi dolu ama biraz uzak ilişkisine ya da son ilişkisine yönelir. Kendisini sık sık kafası karışmış halde filme alırken, daha berrak anlarında, bu çileden sağ çıkarsa yine de kaybedeceği için kolunu kesmeyi deneme olasılığını da düşünüyor. Zaman geçtikçe ve sadece kaya ve erzak eksikliğiyle değil, aynı zamanda aşırı hava koşullarıyla da uğraşmaya devam eder.

Kesinlikle izlemeniz gereken filmlerden biri olan 127 Saat (127 Hours) izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.