Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
7,671 İzlenme
20th Century Girl

20th Century Girl

(20th Century Girl)
Yönetmen
Senaryo Woo-ri Bang
2022 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan 20th Century Girl izle filmi, yönetmenliği ve senaristliği Woo-ri Bang tarafından yapılan Güney Kore yapımı bir filmdir. Romantik ve dram filmleri türünde yer alan 20th Century Girl full izle filmi, iyi kalpli bir lise öğrencisi bir kızın, okulundaki en popüler çocuklardan birine aşık olan en yakın arkadaşına yardım etmek için çocuğu yakın takibe almasını anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Kim Yoo-jeong, Woo-Seok Byeon, Yoon Seo-Ah gibi oyuncular rol almaktadır.

Kore filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz romantik filmlerden biri olan 20th Century Girl Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 1999 yılında bir lise öğrencisinin ilk aşkını ve arkadaşlıklarının hikayesini anlatmaktadır. Bo-Ra 17 yaşında bir lise öğrencisidir ve tekvandoda oldukça başarılı olan, zeki ve pozitif bir kişiliğe sahiptir. Ayrıca Bo-Ra okuludaki yayın kulübünün de bir üyesidir. Woon-Ho da bu yayın kulübünün kulübünün bir üyesidir.

Yeon-Du ise Bo-Ra’nın en yakın arkadaşıdır. Yeon-Du okulun en popüler çocuklarından biri olan Hyun-Jin'e aşıktır ve Bo-Ra'dan Hyun-Jin hakkında her şeyi öğrenmesini ister ve kalp ameliyatı olmak için ABD'ye gider. Bundan sonra Bo-Ra, Hyun-Jin'i yakından gözlemlemeye başlar. Ancak Hyun-Jin ona aşık olunca işler değişir. Netflix yapımı 2022 20th Century Girl izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın