Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
1,762 Görüntülenme
47 Metre Derinde: Kafes
5.0 IMDB Puanı

47 Metre Derinde: Kafes

(Denizde Dehşet 2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Entertainment Studios Motion Pictures
  • Film Süresi 1sa 30dk
2019 yılında vizyona giren 47 Meters Down: Uncaged izle ya da Türkçe adıyla 47 Metre Derinde Kafes izle filmi, yönetmenliğini Johannes Roberts’ın yaptığı ABD ve İngiltere ortak yapımı bir filmdir. Senaryosu Roberts ve Ernest Riera ikilisi tarafından kaleme alınan Denizde Dehşet 2 izle filmi, 2017 yılında vizyona giren serinin Denizde Dehşet filminin bağımsız bir devam filmidir. Macera, gerilim ve korku filmleri türünde yer alan 47 Metre Derinde Kafes full izle filmi, bir sualtı şehrine tüplü dalış yapan, ancak dalış sırasında buranın büyük beyaz köpekbalıklarının avlanma bölgesi bölgesi olduğunu fark eden bir grup genç kızın hikayesini anlatmaktadır.

Denizde Dehşet 2 Türkçe Dublaj izle filminin oyuncu kadrosunda ise Sophie Nélisse, Corinne Foxx, Brianne Tju, Sistine Stallone, Davi Santos, Khylin Rhambo, Brec Bassinger, Nia Long, John Corbett gibi oyuncular yer almaktadır. 47 Metre Derinde Kafes Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, yıkık bir sualtı şehrinde dalış yapan iki kız kardeş ve arkadaşları, batık mağaraların klostrofobik labirentinde en ölümcül köpekbalığı türlerinin topraklarına girdiklerini fark ederler. Batık bir Maya Şehri'ni olan bu sulara tüplü dalış yapan dört genç kızın dalış macerası tehlikeli büyük beyaz köpek balıkları tarafından tehlikeye girer.

Dalış sırasında şehrin içine girdiklerinde, batık kalıntıların ölümcül Büyük Beyaz Köpekbalıkları için bir avlanma alanı olduğunu fark ederler. Heyecanları bir anda korku dolu anlara dönüşür ve ilk filmde olduğu gibi bu genç kız grubunun da oksijen kaynakları giderek azalmaya başlar. Grup, klostrofobik mağaraların ve ürkütücü tünellerin sualtı labirentinde, sulu cehennemlerinden bir çıkış yolu aramak için gezinmek zorundadırlar. Denizde Dehşet 2 izle olarak bilinen 47 Meters Down Uncaged izle ya da 47 Metre Derinde Kafes izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi köpekbalığı filmleri dileriz.
Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın