Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
1,465 İzlenme
6 Numaralı Kompartıman
7.4 IMDB Puanı

6 Numaralı Kompartıman

(Hytti nro 6)
Yönetmen
Senaryo Andris Feldmanis, Juho Kuosmanen, Rosa Liksom
Hytti nro 6 izle ya da Türkçe adıyla 6 Numaralı Kompartıman izle filmi, 2021 yılında vizyona girmiştir. Finlandiya yapımı olan 6 Numaralı Kompartıman full izle filminin yönetmenliğini Juho Kuosmanen yaparken, filmin senaryosu ise Rosa Liksom’un filmle aynı adı taşıyan romanından esinlenerek Andris Fledmanis ve Kuosmanen tarafından kaleme alınmıştır. Dram ve romantik filmler türünde yer alan Hytti nro 6 izle filminin oyuncu kadrosunda ise Seidi Haarla, Yuri Borisov, Yuliya Aug gibi oyuncular yer almaktadır.

Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye adayları arasında yer alan 6 Numaralı Kompartıman Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, sevgilisiyle sorunlar yaşayan Laura isimli Finlandiyalı bir öğrenci, Moskova’dan Murmansk’a doğru bir tren yolculuğuna çıkar. Ancak bu yolculuğunda trende bulunduğu kompartımanını huysuz bir rus madenciyle paylaşmak zorunda kalır. Yolculukları sırasında insanlığa dair yeni şeyler öğrenen ve birçok gerçekle yüzleşen Laura ve madenci Ljoha arasında beklenmedik bir dostluk olur.

6 Numaralı Kompartıman izle filminde tren yavaş yavaş kuzey kutup dairesine doğru yol alırken birbirinden hiç hazzetmeyen bu iki yabancı, aynı kompartımanı paylaşır ve ayrı dünyalardan olan bu ikilinin, ne sosyal sınıfları ne milliyetleri ya da dilleri ne de tavırları birbirleriyle çok alakasızdır. Finli arkeoloji öğrencisi ile Rus maden işçisi, eninde sonunda zaaflarını, maskelerini, önyargılarını bir kenara bırakıp hayat görüşlerini yavaş yavaş değiştirirler. 2021 yapımı Finlandiya filmi Hytti nro 6 izle ya da 6 Numaralı Kompartıman izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla, donmadan ve tek part halinde keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum