Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
4,143 İzlenme
7 Dilek
5.0 IMDB Puanı

7 Dilek

(Wish Upon)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Broad Green Pictures
  • Film Süresi 1sa 30dk
Yönetmenliğini John R. Leonetti’un yaptığı ve 2017 yılında vizyona giren Wish Upon izle ya da 7 Dilek izle filminin senaryosu Barbara Marshall tarafından kaleme alınmıştır. ABD yapımı korku filmleri arasında yer alan ve her seferinde kendisine yakın olan birini öldürme şartıyla yedi dilek gerçekleştiren bir müzik kutusuna sahip olan bir kızın hikayesinin anlatıldığı 7 Dilek full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Joey King, Ki Hong Lee, Sydney Park, Shannon Purser, Sherilyn Fenn, Elisabeth Rohm, Ryan Phillippe gibi oyuncular yer almaktadır.

Korku filmleri severler için iyi bir tercih olabileceğini düşündüğümüz 7 Dilek Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Johanna Shannon, çarşafa sardığı bir şeyi çöpe atmak için dışarı çıktığı sırada, küçük kızı Clare, köpeği Max ile bisiklete binmeye gider ve Johanna eve döndükten bir süre sonra Clare geri gelir ve Johanna’yı kendini asarken bulur. Yıllar sonra Clare bu rüyayı gördüğü kabusundan uyanır ve bisikletiyle okula giderken, babasının konuşmasına izin vermediği August amcasını görür ve dikkati dağılınca, okulun popüler kızlarından biri olan Darcie ile çarpışır ve dizini yaralar.

7 Dilek izle filminde daha sonra Clare, okula geldiğinde babası ve arkadaşını çöpleri karıştırırken görür ve onlardan utanarak gitmelerini söyler. Clare daha sonra arkadaşları June Acosta ve Meredith McNeil ile bir araya gelir ve o sırada aşık olduğu okulun popüler çocuklarından biri olan Paul ile karşılaşırlar. Clare okuldan sonra eve döndüğünde ise babasının bulduğu müzik kutusuyla karşılaşır ve üzerinde yazan yedi dileği gerçekleştireceği yazısıyla dalga geçer. Ertesi gün ise okulda Darcie ile kavga ederler. Akşamında eve geldiğin ise müzik kutusuyla ilgilenmeye başlar ve Darcie ile ilgili kötü bir dilek diler ancak bunun gerçekleşeceğini hiç düşünmez.

Ertesi gün Darcie uyandığında vücudunun bazı kısımlarının çürüdüğünü görür ve bir hastalık kaptığı okulda yayılınca Clare, dileğinin gerçekleştiğini fark eder ve bir anda paniğe kapılır. Ancak eve döndüğünde ise köpeği Max’in ölüsünü evinin altında bulur ve babasıyla birlikte köpekleri Max’i gömerler. Clare daha sonra ikinci bir dilek dilemeye karar verir ve Paul’un ona deliler gibi aşık olmasını diler. Ertesi gün okula gittiğinde ise Paul ona sevgilisi Lola’nın yanında yaklaşır ve iltifat etmeye başlar. Daha sonra amcası August evde duş almak üzereyken dengesini kaybeder ve kafasını bir yere vurarak ölür. Bunun üzerine Clare üçüncü bir dilemek için müzik kutusunu alır ve amcası August’un mirasını sadece kendisine bırakmış olmasını diler.

7 Dilek altyazılı izle filminde bir gün sonra ise Clare, August’un ona bıraktığı miras haberiyle uyanır ve bir anda zenginlik içinde yaşamaya başlarlar. İlk olarak büyük bir villlaya taşınırlar ve sonrasında lüks arabalara binmeye başlarlar. Paul ise Lola’dan ayrılarak Clare’e aşkını itiraf eder. Clare dördüncü dileğini ise babasının hala ufak tefek şeyler için çöpleri karıştırmasından rahatsız olduğu için onu utanç verici bir iş yapmaması ile ilgili dilekte bulunur. Jonathan bu dilekten sonra herkesin ilgisini çeken bir seksi bir saksafoncu olur. Wish Upon izle filminde Clare’nin kalan dileklerini izlemek için 7 Dilek izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi korku filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

4 yorum