Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,082 İzlenme
7 Tutsak
7.7 IMDB Puanı

7 Tutsak

(7 Prisioneiros )
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 33dk
Yönetmen
Senaryo Thayná Mantesso, Alex Moratto
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan 7 Prisioneiros izle ya da türkçe adıyla 7 Tutsak izle filmi Brezilya yapımı suç ve dram filmidir. Senaryosu ve yönetmenliği Alexandre Moratto ve Thayná Mantesso isimleri tarafından yapılan 7 Tutsak izle filminin oyuncu kadrosunda ise Christian Malheiros, Josisias Duarte ve Rodrigo Santoro isimleri bulunmaktadır. Netflix’in en çok ses getiren filmlerinden biri olması beklenen 7 Tutsak Türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Brezilya'nın Sao Paulo kentinde ekonomik olarak bir fırsat olarak satılan ve köleliğe son derece güncel bir bakış açısı olan bu gerilim filminde, düzenli ve iyi maaşı olan bir iş vaadiyle köylerinden ve memleketlerinden koparılan bir grup genç, eğitim için büyük şehre doğru yola çıkar. Bunlar gençler bu vaatlerle kandırılan ne ilk ne de sondur ve ne olduğunu ve ne yaptıklarını bilmeden sadece büyük bir operasyonun parçası olurlar.

7 Tutsak izle filminde 18 yaşındaki Mateus ve diğer üç kişi köylerinde bir hurdalıkta, oraya gelen ve onları kandıracaklarından habersiz bir düzenbaz olan Luca ile tanışırlar. Doğuştan bir lider olan Mateus ve grupta daha yüksek kariyer hedefleri vardır. Ancak çok geçmeden Luca'nın herhangi bir ücret ödemeye veya işten ayrılmalarına izin vermeyeceğini farkeder. Bir süre sonra Luca’nın malı olduklarını, pisi ve bunaltıcı bir hücrede yaşarken, fiziksel olarak da işlerin ağrı oluşu onları bezdirmeye başlar. Bir süre sonra bir adam, bu gençlerin zorla çalıştırıldığını ve kandırıldıklarını keşfeder ve güçlü bir şekilde gençlerin harap olmuş zihinsel durumuna odaklanır.

Bir süre sonra eşcinsel olan Mateus bu duruma isyan eder ancak karşısında sert ve gaddar patronunu bulur. Ancak özgürlüğü için pazarlık etseler bile kendilerini kaçıranlara karşı güveni anlamsız bir şekilde artmaya başlar ve bir süre sonra Stockholm Sendromu denilen psikolojik durumu yaşar. Diğer tarafta ise arkadaşları bu duruma kayıtsız kalmasıyla birbirleri aralarında kavga etmeye başlarlar ve geri döndüklerinde ailelerinden ceza alabileceklerini düşünürler. Mateus ise bu insan kaçakçılığı ticaretinin içinde ailesinin geleceğini ve kendi özgürlüğü arasında kalarak zor bir karar vermek durumunda kalarak bu suçlu adamlar için çalışmaya başlar. 7 Prisioneiros - 7 Tutsak izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek keyifle izleyen herkese iyi dram filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın