Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
974 İzlenme
A Mouthful of Air
6.3 IMDB Puanı

A Mouthful of Air

(Bir Annenin Hikayesi)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Maven Pictures
  • Film Süresi 1sa 45dk
Kategori
2021 yılında vizyona giren A Mouthful of Air izle ya da Türkçe adıyla Bir Annenin Hikayesi izle filmi, yönetmenliğini Amy Koppelman’ın yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu da Koppelman tarafından kaleme alınan A Mouthful of Air full izle filmi biraz yazar olan ve aynı zamanda iyi bir eş ve iyi bir anne olan bir kadının hikayesini anlatan bir dram filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda Amanda Seyfried, Finn Wittrock, Jennifer Carpenter, Michael Gaston, Amy Irving, Paul Giamatti gibi oyuncular yer almaktadır.

A Mouthful of Air Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, doğum sonrası depresyona giren Julie Davis, bileklerini kestikten sonra hastaneye kaldırılır ve bir süre sonra taburcu edildikten sonra eve döner. Güzel bir erkek bebeği olan Julie, kendisinin değersiz olduğunu düşünmektedir. Julie, diğer kadınların arzuladığı türden bir hayata sahiptir. Başarılı bir koca, bir erkek bebeği ve lüks bir evde ailesiyle yaşamaktadır. Ancak hayatındaki her şey dışarıdan bakıldığı gibi güzel ve iyi değildir.

Yavaş yavaş iyileşmeye başlayan ve tedavilerini sürdüren Julie, Bir Annenin Hikayesi Türkçe Dublaj izle filminde hayatını azar azar yeniden düzene sokmaya başlamış olsa da sürekli duraksamaktadır. İlaç tedavisi ve haftalık terapi seanslarına düzenli olarak devam eder ancak 27 yıl sonra çapkın kocasından boşanan ve fiziksel mükemmelliğine takıntılı annesi ona destek olmaya çalışmaz. Julie'nin kadın düşkünü babası, genç kızına karşı yıllarca uygunsuz bir sevgi beslediği için sürekli daha genç arkadaşların peşindedir. Julie'nin babası hakkındaki kararsızlığı, suçluluk ve utançla birleşince, iç huzuru için sürekli bir tehdit oluşturur.

Julie'nin hamilelik öncesi depresyon eğilimi A Mouthfull of Air Altyazılı izle filminde, doğumdan sonra tetiklenmesi ile kendinden nefretini ve özgüven eksikliğini besler. Julie’nin tek isteği ise diğer anneler gibi olmak, günlük hayatlara dalmak ve çocuklarının önemsiz istekleriyle ilgilenmektir. Julie'nin çocuk doktoru ve psikiyatristi, oğlunun birinci yaş gününden kısa bir süre sonra hamile kaldığında, ilaç kullanımı konusunda karşıt görüşlere sahiptir ve doğum sonrasına kadar ilaçları bırakmak zorunda kalır.

Hamileliğinin ilerleyen döneminde giderek asabi hale geldikçe duygularının daha da derinleştiğini ve bunalıma girdiğini fark eder. Tüm gücünü bu davranışlarını kontrol altına almak ve bebek doğana kadar normal görünümü korumak için kullanır. Her uyandığında kendisini suçlama kabusu ile yaşayan Julie dışında kimsenin anlamadığı şey, şeytanların ruhunun derinliklerine ulaştığıdır. İntihar etme düşüncesi gittikçe Julie'nin bilinçaltına yerleşmeye başlar. Kesinlikle izlemeniz gereken psikolojik dram filmi olan A Mouthful of Air izle ya da Bir Annenin Hikayesi izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın