Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
18,439 Görüntülenme
Açlık Oyunları 4
6.6 IMDB Puanı

Açlık Oyunları 4

(The Hunger Games: Mockingjay - Part 2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Lionsgate
  • Film Süresi 2sa 17dk
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 türkçe adıyla Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 izle filmi 2015 yılında Francis Lawrence yönetmenliğinde vizyona girmiştir. En iyi distopik filmler serisi Açlık Oyunları serisinin dördüncü ve serinin son filmi olan Açlık Oyunları 4 Alaycı Kuş Bölüm 2 full izle filmi senaryosu Peter Craig ve Danny Strong tarafından yazılmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Julianne Moore, Philip Seymour Hoffman, Donald Sutherland gibi oyuncular yer almaktadır.

Açık Oyunları 4 Türkçe Dublaj izle filminde Katniss, Capitol tarafından beyni yıkanan Peeta’nın saldırısına uğrar. Başkan Coin ise bir kaç mıntıkayı daha ele geçirene kadar Katniss'in Capitol'e gitmesine izin vermez. Capitol'ün tüm cephanesi ise 2. Mıntıka’da bulunmaktadır ve 2. Mıntıkayı kendi tarafına çekmeye çalışırlar. Katniss 2. mıntıkada saldırıya uğrar ve yaralanır. Daha sonra Johanna tarafından kurtarılır. Başkan Katniss’in meydan okumasından çekinmez ve Katniss ile ekip Capitol’e girebilmek için plan yaparlar. Bu sırada Peeta henüz iyileşmese de onların videolarında yer alır. Daha sonra bir harita ile birlikte Capitol’e sızmayı başarırlar.

Daha sonra Peeta kendini kontrol edemez ve Katniss’e saldırır ancak Katniss, Peeta'yı öldürmek istemez. Capitol’e girdikleri fark edildikten sonra bir binada köşeye sıkışan ekip, fedakarlık yapan Leeg kardeşlerin geride kalması ile binadan kaçmayı başarırlar. Başkanın olduğu binaya doğru ilerleyişini sürdüren ekip barış muhafızları ile mücadeleye girer. Snow ise Capitol’deki vatandaşlarını sokaklara dökmek için bir yayın yapar ve Katniss ve ekibinin ona ulaşmaması için canlı bir kalkan oluşturur. Ekip ise insanların arasına sızarak ilerlemeye devam eder ancak bir süre sonra konağa yakın bir yerde askerler kontrol yapmaktadır.

Bir süre sonra isyancılarında gelmesi ile askerler isyancılar arasında çatışmalar başlar ve halk arada kalır. Daha sonra Snow ağır silahlar ile donatılmış bir hava aracı ile kalabalığa bomba yağdırır ve bir çok kişi yaralanır ve Katniss’in kardeşi Prim ölür. Katniss uyandığında ise isyancıların kazandığını öğrenir ve başkan Snow ile yüzyüze gelir. Açlık Oyunları filmleri serisinin son filmi olan Açlık Oyunları 4 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak donmadan 4K Full HD ve 1080p kalitesinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın