Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Not : Çok Yakında

Fragman Fragman 2
14,247 Görüntülenme
Adanış: Kutsal Kavga
7.6 IMDB Puanı

Adanış: Kutsal Kavga

(Adanış Kutsal Kavga)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Feyz Film
  • Film Süresi 1sa 52dk
Senaryo Baki İlhan
Adanış Kutsal Kavga izle.

2022 yılında vizyona giren Adanış: Kutsal Kavga izle filmi, yönetmenliğini, Emir Khalilzadeh’in yaptığı yerli filmdir. Senaryosu Baki İlhan tarafından kaleme alınan Adanış Kutsal Kavga hd izle filmi aksiyon filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise İsmail Filiz, Esra Bilgiç, Baki İlhan, Serdar Deniz gibi oyuncular yer almaktadır.

Adanış Kutsal Kavga full izle filminin konusuna gelirsek, İstanbul'un fethinden sonra bir yarısı soylu Julius Ailesi’nde diğer yarısı ise Adanmışlar'da olan kutsal haritanın merkezinde olan olayları anlatmaktadır. Adanmışlar ekibi, İstanbul’u fethinin ardından Türklerin eline geçen önemli bir sırrı korumak için teşkilatlanmış olan bir gruptur. Sırrı korumak için her şeyi göze alan Adanmışlar, sırrı ele geçirmek için çabalayan karanlık güçlere karşı zorlu bir mücadele vermek zorunda kalır.

İzlemenizi tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Adanış Kutsal Kavga izle filmini Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın