Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Alternatif Fragman
17,874 İzlenme
Addams Ailesi 2
5.3 IMDB Puanı

Addams Ailesi 2

(The Addams Family 2)
The Addams Family filmleri serisinin ikinci filmi olan Addams Ailesi 2 izle filmi 2021 yılında Greg Tiernan, Conrad Vernon, Laura Brousseau isimlerinin ortaklaşa yönetmenliğini paylaştığı animasyon filmidir. Senaryosu Dan Hernandez, Benji Samit, Ben Queen tarafından kaleme alınırken Charles Addams’ın yarattığı karakterlerden esinlenerek beyaz perdeye aktarılmıştır. The Addams Family 2 full izle filminin karakter seslendirmeleri ise Oscar Isaac, Charlize Theron, Chloë Grace Moretz, Nick Kroll, Javon Walton, Wallace Shawn, Snoop Dogg, Bette Midler, Bill Hader gibi isimler tarafından seslendirilmiştir. en yaşadıklarını anlatıyor.

Animasyon filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken en iyi animasyon filmleri arasında yer alan Addams Ailesi 2 türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Wednesday Addams, evcil bir hayvanının DNA’sını Fester amca üzerinde denediği ve insanların nasıl geliştirilebileceğini göstermek istediği bir bilim fuarına katılmaya hazırlanır. Ailesinin ortaya çıkması ile oldukça şaşıran Çarşamba’nın çalışmaları Cyrus Strange isimli bir bilim adamı tarafından fark edilir. Gomez ise evine geri döndüğünde çocukların kendisinden uzaklaşmasından korkar ve onları tatile götürmek ister. Addams Ailesi 2 hep beraber tatile çıkmadan önce Gomez ve Morticia, Mustela adında bir avukatın kendilerine kızları Çarşamba’nın doğum sırasında karıştırılmış olabileceğini ve gerçek bir Addams olmayabileceğini söyler.

Addams ailesi tatile gitmek için yola çıkarlar ancak avukat Mustela ve yardımcısı Pongo onları takip eder. Aile nereye gidecekleri konusunda tartışırlarken Fester, Çarşamba’nın deneyinin de etkisiyle Niagara Şelalesinden geçen bir yol güzergahı hazırlar. Addams ailesi Gomez ve Morticia, Çarşamba’nın olayı ile ilgili konuşurken Fester, Çarşamba’nın doğduğu gün odada bir sihirbazlık gösterisi yapıldığından bahseder. Çiftin kızları ile ilgili endişeleri ise dahada artar. Bunun üzerine Gomez kuzeni Itt ile görüşüp onu Miami’ye çağırır ve aile Büyük Kanyon’da yalnız bırakır ve kendi yoluna gider. Çarşamba ise peşlerindeki Mustela’yı fark eder ve onu tuzağa düşürünce Cyrus için çalıştığını öğrenir. Mustela ise ona Cyrus’un babası olduğunu söyler. Bunu üzerine Gomez’in bir saç telini alarak DNA testi yapar ve gerçekten onun kızı olmadığını öğrenir.

Wednesday aileden gizlice ayrılarak Cyrus’a gider ve onun evinde insan ve hayvan karışımları üzerinde yaptığı deneyleri görür. Addams Ailesi geldiğinde ise Cyrus, Çarşamba’yı kendisi ile kalmaya ikna eder. Pugsley ise Ophella’nın bir domuz olduğunu öğrenince Cyrus’un Wednesday’i deneylerinin kendisinden daha iyi olduğu gerekçesi ile kullandığını anlar. Cyrus ise Addams Ailesini yakalayarak Wednesday’den onların üzerinde test yapmasını ister. Ancak Wednesday bunu reddeder ve Addams ailesini kurtarmaya çalışır. En iyi animasyon filmleri arasında yer alan The Addams Family 2 - Addams Ailesi 2 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitesinde donmadan tek part halinde en iyi yabancı film izleme sitesi olan Film Gezegeni film sitemiz üzerinden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum