Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
1,370 İzlenme
Adele One Night Only
8.1 IMDB Puanı

Adele One Night Only

(Adele One Night Only)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Fulwell 73, Onwards Productions, Harpo Productions
  • Film Süresi 1sa 28dk
2021 yılında gösterime giren Adele One Night Only izle belgeseli, ünlü şarkıcı ve süperstar olan Adele’in altı yıl sonra yeni şarkısını dinleme fırsatını veren ve olağanüstü bir konser performansını izleyici ile buluşturan, ayrıca hayatından kesitlerde sunan bir yapımdır. Yönetmenliğini Paul Dugdale’in yaptığı Adele izle ya da Adel One Night Only izle filminde karşımıza çıkan isimler ise Adele, Oprah Winfrey, James Corden, Portia de Rossi, Ellen DeGeneres, Leonardo Dicaprio, Drake, Selana Gomez gibi ünlü isimler bu belgeselde yer almaktadır.

Adele One Night Only izle belgeselinin konusuna gelirsek, Adele'in ilk single'ı “Easy on Me” ve sonrasında çıkardığı “I Drink Wine” gibi Adele'in bu yeni albümü, 30'dan şarkının yanı sıra, on yıldan fazla bir süredir konserlerinde seslendirdiği “Hello” isimli şarkıyıda içermektedir. James Bond film müziği “Skyfall” ve “When We Were Young” ile beraber 2011 single'ı “Rollin' in the Deep”in şarkılarının da yer aldığı çok sayıda eserde bu albümde yer almaktadır.

One Night Only'de Adele'in talk show sunucusu Oprah Winfrey ile Montecito'daki evinde birlikte yaptığı röportajlar da yer almaktadır. Son albümünden sonra geçen altı yıllık sürede yaşadıklarını anlattığı ve bu altı yıl içinde Adele evlenip sonrasında ise bir oğlu olması, sonrasında boşandıktan sonra verdiği kilolara kadar herşeyi açık açık anlatmaktadır. Dünyanın en ünlü şarkıcılarından ve en büyük seslerinden biri olan Adele izle hayatıyla ilgili küçük detayların yer aldığı Adele One Night Only izle belgeselini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi belgeseller dileriz.