Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Alternatif Fragman
2,733 Görüntülenme
All the Old Knives
6.9 IMDB Puanı

All the Old Knives

(All the old Knives)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Amazon Studios
  • Film Süresi 1sa 41dk
Yönetmen
Senaryo Olen Steinhauer
All the Old Knives izle filmi, yönetmenliği Janus Metz Pedersen tarafından yapılan 2022 yapımı bir filmdir. Senaryosunu Olen Steinhauer’ın kaleme aldığı All the Old Knives hd izle filmi gerilim filmleri türünde yer alan ABD yapımı bir filmdir. Steinhauer'in filmle aynı adı taşıyan romanından uyarlanan All the Old Knives full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Chris Pine, Thandiwe Newton, Laurence Fishburne, Jonathan Pryce gibi oyuncular rol almaktadır.

Gerilim filmleri severlere tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan All the Old Knives Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Aralık 2012'de, terör örgütü Da'irat al Salihoon'un dört üyesi al-Shabaab'ın parçalanmış bir grubu, Türk Hava Yolları'nın 127 sefer sayılı uçuşunu kaçırır. Viyana'ya indikten sonra uçağın kontrolünü ellerine alıyorlar ve yolcuları ve mürettebatı rehin alırlar. Teröristler, Avusturya ve Almanya'da hapsedilen beş al-Da'irat üyesinin serbest bırakılmasını talep ederler. Viyana'daki CIA istasyonu, yerel yetkililerin rehineleri kurtarmaya çalışmasına yardım eder, ancak teröristler sonunda uçaktaki 120 yolcuyu öldürür. CIA ise rehineleri kurtaramadığı için suçlanmaktadır.

All the Old Knives altyazılı izle filminde 2020 yılında ise uçak kaçırma sırasında Viyana istasyonunun bir parçası olan CIA ajanı Henry Pelham, istasyon şefi Victor Wallinger tarafından CIA içinde kurtarma çabalarını sabote eden bir köstebek olup olmadığını araştırma emri verdi. Wallinger, Pelham'a, CIA'in yakın zamanda, uçak kaçırma planının beyni olan ve istasyon içinden yardım aldığını itiraf eden ancak CIA'in gelişmiş sorgulama tekniklerinden öldüğünü itiraf eden İlyas Şişhani'yi yakaladığını söyler. Bir isim ortaya koyamadan önce CIA, Shishani'ye inanmakta tereddüt edier, ancak uçağın kaçırıldığı güne ait, istasyonun ikinci komutanı Bill Compton'ın ofis telefonundan şüpheli bir arama yapıldığını gösteren telefon kayıtlarını bulurlar.

Wallinger, Pelham'a CIA içinde bir köstebek hakkında dava açmanın "utancından" kaçınması talimatını verir ve yeterli kanıt elde ettikten sonra köstebeği öldürmesi gerektiğini ima eder. 2022 yapımı Amazon Prime filmlerinden biri olan All the Old Knives izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın