Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
849 İzlenme
Amandla
6.0 IMDB Puanı

Amandla

(Amandla)
Yönetmen
Senaryo Nerina De Jager
2022 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Amandla izle filmi, yönetmenliğini Nerina De Jager’in yaptığı Kanada ve Güney Afrika ortak yapımı bir filmdir. Amandla full izle filmi suç ve dram filmleri türünde yer alırken, senaryosu da Nerina De Jager tarafından kaleme alınmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Lemogang Tsipa, Thabo Rametsi, Israel Matseke-Zulu gibi oyuncular yer almaktadır.

Amandla Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, bir çocukluk trajedisinden yıllar sonra hayatta kalan iki kardeş, çete bağlantılı bir suç nedeniyle birbirlerine olan bağlılıklarını test ederken kendilerinin kanunun karşı taraflarında bulurlar.

Aşkın, sadakatin ve her şeyden önce gücün gerçek anlamının hikayesi olan Amandla Altyazılı izle filmi, birbiriyle savaşmaya zorlanan iki ayrılmaz kardeşin trajedisini anlatmaktadır. Küçük yaşta yetim kalan ve hayatları tamamen farklı yönlere giden iki kardeşten büyük olanı geçimlerini sağlamak için bir suç hayatına girerken, diğer kardeş ise bir polis olarak adaletin peşinden koşar.

Vahşi bir suç, aralarını açtığında, kardeş sevgisi yürek burkucu bir sınavdan geçer ve sonunda çocukluklarının yalanları ortaya çıkar. Ancak fedakarlıkları sayesinde, içlerindeki kötülüklere ve kötü niyetli dış güçlere karşı dokunulmaz bağları galip gelir. 2022 yapımı Netflix Amandla izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın