Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Alternatif Fragman
1,440 İzlenme
An Unexpected Christmas
7.0 IMDB Puanı

An Unexpected Christmas

(Beklenmedik Noel)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Hallmark Channel
  • Film Süresi 1sa 23dk
Yönetmen
Senaryo Paul Campbell, Gregory McGoon
Yönetmenliğini Michael Robison’un yaptığı An Unexpected Christmas izle filmi, 2021 yapımı romantik filmler türünde yer alan bir filmdir. Senaryosu Paul Campbell ve Gregory McGoon tarafından kaleme alınan An Unexpected Christmas full izle filmi ABD yapımıdır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Tyler Hynes, Bethany Joy Lenz, Jessica Garcia, Gelsy Wong, Paul McGillion gibi oyuncular yer almaktadır.

Noel filmleri severlerin sıkılmadan izleyebileceği yapımlardan biri olan An Unexpected Christmas Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Jamie isimli bir adam Noel tatili için eve döner, Jamie eve döndüğü Noel haftasında ailesinden kız arkadaşı Emily ile olan ayrılığını gizli tutmaya çalışır. Jamie'nin kız arkadaşı Emily ile uzun süredir düzenli bir ilişkisi vardır ve ailesindeki herkes Jamie için oldukça mutludur. Ayrıca ailesi Emily'yi çok sevmektedir. Ancak Jamie, Noel tatili için evine gitmeden bir süre önce Emily ile arası açılmıştır ve çift ayrılmaya karar vermiştir.

Jamie’nin ailesi ise tatilde Emily ile tekrar görüşecekleri için çok heyecanlıdır ve Jamie sakladığı bu ayrılık yüzünden üzerinde büyük bir baskı hissetmektedir. An Unexpected Christmas izle filminde beklenmedik bir olay olur ve Emily, Jamie’nin yaşadığı kasabada beklenmedik bir şekilde ortaya çıkar ve Jamie ona bir anlaşma teklif eder. Pazarlama kampanyası için valiyi almasına yardım edecek ve karşılığında tatillerde kız arkadaşı olmaya devam edecektir.

Aralarındaki ilişki durumlarını bir sır olarak saklamak için umutsuzca çabalayan çift, bir hafta boyunca beceriksizce ve komik bir şekilde birbirleriyle geçinmeye çalışırlar. Ancak bir süre sonra yalanları ortaya çıkmaya başlar ve Noel tatilleri berbat olmuş gibi görünürken Jamie her şeyi düzeltmek için elinden geleni yapar ve bu da beklenmedik bir Noel ile sonuçlanır. Romantik filmler severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan An Unexpected Christmas izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.