Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
3,034 İzlenme
Anne+
6.8 IMDB Puanı

Anne+

(Anne+ The Film)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 34dk
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Anne+ Film izle yada Anne+ izle filmi, yönetmenliğini Valerie Bisscheroux tarafından yapılan Hollanda yapımı bir filmdir. Senaryosu Maud Wiemeijer tarafından kaleme alınan Anne+ full izle filmi Anne+ dizisinin devamı niteliğindedir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Hanna van Vliet, Jouman Fattal, Thorn Roos de Vries, Jade Olieberg gibi oyuncular yer almaktadır.

Hollanda yapımı dram filmi Anne+ Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Anne, büyük aşkı Sara ile Montreal'de yaşamak için Amsterdam'dan taşınmadan önce, yayıncısı ilk romanını eleştirir. Bunun üzerine Anne hayatta ne istediğini aramak zorunda kalır, çünkü biraz kaybolmuş görünen sadece romanındaki ana karakter değildir. Anne aniden bir gerçeklik kontrolüyle karşı karşıya kalır ve kız arkadaşı Sara olmadan, hayatta ne istediğini anlamaya başlar. Her geçen gün, Montreal'deki sevgilisine katılmanın kaygısı, kitabını yeniden yazmanın baskısıyla birlikte artar. Anne, ilişkisinde çok yönlü bir yol ayrımıyla karşı karşıyadır ve Lou ile farklı zevk ve iletişim yolları deneyimleyerek mücadele eder.

Diğer tarafta ise Anne+ Film altyazılı izle de Sara, Montreal'e dönmeden önce Anne'yi Amsterdam'da ziyaret etmeye karar verir. Anne'nin endişesi, özellikle önceki gece Lou ile yattığı için artar. Anne, Sara ile vakit geçirdikten sonra duygularında karışıklıklar olmaya başlar. İçi içini yiyen Anne, konuyu gece geç saatlerde Sara'ya açmaya karar verir. Anne Sara’dan ayrılmaya karar verir ve bunu Sara’ya açıklar. Sara bu durum karşısında şok olur. Anne, ilişkilerinde hiçbir söz hakkının olmadığını ve bütün kararları Sara’nın verdiğini düşünmektedir.
Ancak, tüm ayrılıklar kıyamet ve kasvetli değildir. Anne, Sara ile olan ilişkisinden netlik duygusuyla ve ne istediğini bilerek uzaklaşır. İletişimin ve olgun sevginin önemini anlar ve bundan ders alır. Dram filmi severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Anne+ izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle sitemizden izleyen herkese iyi dram filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın