Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
364 İzlenme
Annemin Listesi
6.5 IMDB Puanı

Annemin Listesi

(Mum's List)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Gravitas Ventures
  • Film Süresi 1sa 41dk
Kategori
Yönetmen
Senaryo St John Greene, Niall Johnson
2016 yılında vizyona giren Mum’s List izle ya da Türkçe adıyla Annemin Listesi izle filmi, yönetmenliğini Niall Johnson’ın yaptığı İngiltere yapımı bir filmdir. Senaryosu St. John Greene ve Niall Johnson isimleri tarafından kaleme alınmıştır. Dram filmleri türünde yer alan Annemin Listesi HD izle filminin oyuncu kadrosunda ise Rafe Spall, Emilia Fox, Elaine Cassidy, William Stahh, Matthew Stagg gibi oyuncular rol oynamaktadır.

Dram filmleri sevenlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Annemin Listesi Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, tedavisi olmayan ve meme kanserinden ölen bir kadın, geride bırakmak üzere olduğu kocası ve oğulları için bir hatıra ve ders listesi oluşturur. Geride bıraktığı kocasına ve oğullarına hayat dersleri ya da Annemin Listesi izle filmi, St John Greene'in filmle aynı adı taşıyan romanından uyarlanarak beyaz perdeye aktarılmıştır. Film, Singe ve Kate çiftinin, Kate'e tedavi edilemez bir meme kanseri teşhisi konduğunda hayatları altüst olan hikayesini anlatmaktadır. Son birkaç gününde kocasına ve oğullarına bir liste oluşturan Kate, sevdiği adama, o gittikten sonra iki oğlu için mümkün olan en iyi hayatı yaratmasına yardım etmek için düşüncelerini ve anılarını yazar.

Dram filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Mum’s List izle ya da Annemin Listesi izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, donmadan ve tek part halinde kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum