Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
4,262 İzlenme
Arınma Gecesi 2 Anarşi
6.4 IMDB Puanı

Arınma Gecesi 2 Anarşi

(The Purge: Anarchy)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Universal Pictures
  • Film Süresi 1sa 43dk
2014 yılında vizyona giren The Purge: Anarchy izle ya da Türkçe adıyla Arınma Gecesi 2 Anarşi izle filmi,bir önceki filmde olduğu gibi senaryosu ve yönetmenliği James DeMonaco tarafından yapılan ABD yapımı bir filmdir. Aksiyon ve korku filmleri türünde yer alan ve distopik bir dünyada geçen Arınma Gecesi 2 full izle filmi, Arınma Gecesi filmleri serisinin ikinci filmi olup oyuncu kadrosunda ise Frank Grillo, Carmen Ejogo, Zach Gilford, Kiele Sanchez, Michael K. Williams, Edwin Hodge gibi oyuncular yer almaktadır.

Arınma Gecesi 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Yeni Kurucu Babalar partisi, yetkillerin müdahale etmeden tüm suçların yasal olduğu ve 12 saat süren yıllık Arınma Gecesi, ülkeyi iflas etmekten kurtarmış olarak kabul edilir. Ülkedeki herkes katliama hazırlanırken, fakir olan insanlar sadece yaşayan çöpler olarak görülmektedir. Ayrıca yedinci kez yapılacak olan yıllık Arınma Gecesi başlamadan önce Carmelo Johns ve ortağı, Arınma Gecesi karşıtı bir direniş grubu ile birlikte Yeni Kurucu Babaları partisini ve kararlarını kınamak için bazı hükümet yayınlarını ele geçirirler.

Diğer tarafta ise Arınma Gecesi 2 altyazılı izle filminde, işçi sınıfından olan ve garsonluk yapan Eva Sanchez evine döner. Eva ve Cali, apartmanlarına barikat hazırlanırken Rico, Arınma başlamadan önce odasına geçer. Arınma alarmı çalmaya başladığında Rico kendisini bekleyen bir limuzine biner ve ailesine Arınma'dan sonra Eva ve Cali'ye ödenmek üzere 100 bin dolar karşılığında kendisini Arınma ekibine sattığıyla ilgili bir not bırakır. Ayrı yaşayan evli çift Shane ve Liz, markete giderler ancak bu sırada maskeli bir bisikletçi çetesi onları taciz eder. Çift onlardan uzaklaşmaya çalışırken, çete yakıt hattını kestiği için arabaları bozulur.

Leo Barnes isimli polis memuru ise bir önceki Arınma Gecesinde sarhoş bir şekilde araba kullanan ve yanlışlıkla oğlu Nicholas'ı öldüren, ancak davadan beraat eden Warren Grass'ı öldürmeyi planlamaktadır. Eski karısı Janice'in planlarından vazgeçmesi için yalvarmasına rağmen, Barnes bir zırhlı araba ve birkaç silahla sokaklara iner. Shane ve Liz saklanmak için güvenli bir yer bulmaya çalışırken Arınma Gecesi 2 izle başlar. Eva ve Cali , geçmişte Eva tarafından hakarete uğradığını düşünen Diego tarafından saldırıya uğrar. Ancak kadınları kendi kişisel Arınması için liderleri Büyük Baba'ya teklif etmek üzere yakalayan paramiliter bir ekip tarafından öldürülür.

Leo olay yerinden geçerken askerleri öldürür ve Büyük Baba'yı yaraladıktan sonra kızları kurtarır. Daha sonra Shane ve Liz'i Leo'nun arabasında saklanırken bulurlar. Ekip, Büyük Baba onlara ateş ederken kaçmayı başarır ancak kaçtıkları araç zarar görür ve yola yaya olarak devam etmek zorunda kalırlar. Bir süre sonra, Arınma karşıtı grubun, direniş savaşçıları tarafından vurularak öldürülen askerlerle çevrili bir paramiliter minibüs bulurlar ve Purgers'a karşı üstünlük kazandığına dair kanıtlar bulurlar. Arınma Gecesi 2 izle filminde yaşanan gerilim dolu sahnelerin devamında yaşananları, Arınma Gecesi 2 Anarşi izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde donmadan keyifle izleyebilirsiniz.