Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
3,742 İzlenme
Arınma Gecesi 5: Sonsuza Dek
5.4 IMDB Puanı

Arınma Gecesi 5: Sonsuza Dek

(The Forever Purge)
2021 yılında vizyona giren The Forever Purge izle ya da Arınma Gecesi 5 Sonsuza Dek izle filmi, Everardo Valerio Gout yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu James DeMonaco tarafından kaleme alınan Arınma Gecesi 5 izle filmi ABD yapımı aksiyon ve gerilim filmleri türünde yer alan korku filmidir. Arınma Gecesi filmleri serisinin beşinci bölümü olan The Forever Purge izle filmi, büyük bir isyandan sonra ülkede devam eden ve giderek artmakta olan suç oranı nedeniyle ülkeden kaçmaya çalışan insanların etrafında dönmektedir. Filmin Oyuncu kadrosunda ise Ana de la Reguera, Tenoch Huerta, Josh Lucas, Cassidy Freeman, Leven Rambin, Alejandro Edda, Will Patton gibi oyuncular yer almaktadır.

Distopik bir dünyada geçen ve bu tarz filmleri izlemeyi sevenlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz Arınma Gecesi 5 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 2048 yılında Charlene Roan başkanlığının seçiminden sekiz yıl geçmiştir ve Amerika'nın Yeni Kurucu Babaları isimli örgüt hükümetinin kontrolünü yeniden ele geçirerek Arınma'yı eski kurallarıyla yeniden başlatırlar. Son seçimlerden sonra üstün ırk ve milliyetçilik kavramları ülke çapında artmaya devam eder ve iktidar partisi dışındaki hemen hemen herkes yaklaşmakta olan arınmanın ülkeye daha fazla zarar vereceğini düşünmektedir.

​​Juan ve Adela isimli göçmen bir çift ise bir uyuşturucu kartelinden kaçıp yeni bir hayata sıfırdan başlamak için Teksas'a kaçmayı başarırlar. Arınma Gecesi 5 altyazılı izle filminde arınma gecesinden bir gün önce Juan ve Adela, göçmenleri koruyan bir topluluğa katılırlar. Arınma başladığında ise Adela, kendilerinden olmayanları öldürmeyi düşünen bir Arınma Arındırma Gücü isimli milliyetçi bir grubu fark eder. Bu grup göçmenlere zarar vermeden geçerek gider. Ertesi gün ise Juan ve Adela işe gider işe geldiklerinde diğer iş arkadaşlarının işe gelmediklerini fark ederler. Çok geçmeden Adela, iki Purger tarafından saldırıya uğrar anca Juan’ın yardımıyla kendilerine saldıranları öldürmeyi başarırlar. Ayrıca patronları Darius onları polislerin tutuklamaması için kurtarır.

Bir süre sonra Juan ve arkadaşı TT, Tucker ailesinin bir çiftlik sahipleri tarafından rehin alındığını öğrenirler ve çiftlik sahibi Caleb Tucker kendini feda ederek diğerlerini bulmalarına yardımcı olur. Ekip bir benzin istasyonunda Amerika’nın tüm eyaletlerinde kaos, cinayet ve yağmalamalar hakkında haberleri duyarlar. Arınma Gecesi Sonsuza Dek izle olarak adlandırılan bu olay tüm ülkeyi kitlemiştir ve herhangi bir yardım kuruluşu da olaylara müdahale etmemektedir. Kanada ve Meksika ise sınırlarını 6 saatliğine açarak Purger olmayan insanları koruma kararı alır. Grup 6 saat içinde Meksika’ya gitmek zorundadır.

ABD hükümeti ise şiddet olaylarını kontrol altına almak için sıkı yönetim ilan eder ve diğer tarafta ise El Paso üzerinden savaşan Adela ve Cassie ile askerler tarafından gruptan ayrılan Juan, TT, Dylan ve Harper PPF tarafından yakalanırlar. Distopik filmler severlerin kesinlikle izlemesini tavsiye ettiğimiz Arınma Gecesi filmleri serisinin son filmi olan Arınma Gecesi Sonsuza Dek ya da Arınma Gecesi 5 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan izle.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum