Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
579 Görüntülenme
Aşk ve Canavarlar
6.9 IMDB Puanı

Aşk ve Canavarlar

(Love and Monsters)
Senaryo Brian Duffield, Matthew Robinson
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 3 adaylık. total
Aşk ve Canavarlar izle filmi, Dünya'ya yönelen bir asteroidin yok edilmesinden sonra, kimyasal serpinti, kurbağalar ve salyangozlar gibi tüm soğukkanlı hayvanların büyük, saldırgan canavarlara dönüşmesine neden olur. Fairfield'ın tahliyesi sırasında genç Joel Dawson, kız arkadaşı Aimee'den ayrılır, ancak onu bulmaya söz verir. Arabaları bir canavarın bacağı tarafından ezildiğinde ailesinin ölümünü izliyor.

Yedi yıl sonra, şimdi 24 yaşında olan Joel, "koloniler" olarak adlandırılan birçok yeraltı sığınağından birinde yaşıyor. Onun dışındaki diğer hayatta kalanlar, canavarlarla savaşırken ve malzeme toplarken birbirleriyle romantik bir şekilde eşleştiler. Joel, tehlikeli durumlarda donmasıyla tanınan bir aşçı olarak görevlendirilir. Dev bir karınca kolonisini ihlal edip hayatta kalanlardan birini öldürdüğünde, Joel artık yeteri kadar yaşadığına karar verir ve yalnız kalmamak için Aimee ile yeniden bir araya gelme arayışına girer. Diğer kurtulanlar, hayatta kalamayacağından korkmalarına rağmen ona bir harita ve bir tatar yayı verir.

Banliyölerden geçen Joel, dev bir kurbağa canavarı tarafından saldırıya uğrar, ancak Joel'i yolculuğunda takip eden ve onu zehirli meyveler ve diğer tehlikelere karşı uyaran "Boy" adlı bir sokak köpeği tarafından kurtarılır. Hayatta kalan iki kişi, Clyde Dutton ve evlat edindiği kızı Minnow onu kurtardığında Joel, "Sand-Gobblers" adlı solucan-canavarlarının yuvasına düşer. Kuzeye, daha soğuk havanın ve daha yüksek rakımın daha az canavar anlamına geldiği dağlara gidiyorlar. Joel'e bazı temel hayatta kalma becerilerini öğretirler: nasıl savaşılacağını, tehlikeyi sezinlemesini ve yiyecek bulmayı. Minnow ayrıca Joel'e tüm canavarların ne kadar düşman olmadığını gösteriyor ve "Onların gözünden her zaman anlayabileceğinizi" gösteriyor. Çift, Joel'i yanlarında kalmaya davet eder, ancak Joel, Aimee'yi bulması gerektiğinde ısrar eder. Yolları ayrılırken Clyde, Joel'e bir el bombası hediye eder.

Love and Monsters izle filminde Joel batıya doğru ilerlerken, Boy dev bir kırkayak canavarının saldırısına uğrar. Joel donar, ancak sonunda canavarı tatar yayı ile vurur ve öldürür, Boy'u kurtarır. Terk edilmiş bir motelde barınak yaparken, Mav1s adında hasarlı bir robotla tanışırlar. Pili bitmeden önce Mav1s, Joel'in telsizine kısa süreliğine Aimee ile iletişime geçecek kadar güç verir. Ertesi gün, Joel ve Oğlan bir Queen Sand-Gobbler tarafından saldırıya uğrar. Saklanırlar, ancak Boy havlayarak konumlarını ele verir. Joel, Kraliçe'yi el bombasıyla öldürür, ancak Boy'a onları tehlikeye attığı için bağırır ve Boy'un kaçmasına neden olur. Bir nehir boyunca yüzdükten sonra, Joel zehirli sülüklerle kaplıdır ve zehirlerinden halüsinasyonlar görmeye başlar. Kurtarılmadan önce panzehir olarak bazı yaprakları yutar. Aşk ve Canavarlar izle ya da Love and Monster izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede keyifle izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın