Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
1,876 İzlenme
Atrangi Re
7.3 IMDB Puanı

Atrangi Re

(Atrangi Re)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Cape of Good Films, Colour Yellow Productions, T-Series Films
  • Film Süresi 2sa 18dk
Yönetmen
Senaryo Himanshu Sharma
2021 yılında vizyona giren Bollywood filmi Atrangi Re izle filmi, Aanand L. Rai tarafından yönetmenliği yapılan Hint yapımı bir filmdir. Senaryosu Himanshu Sharma tarafından kaleme alınan Atrangi Re full izle filmi romantik komedi filmleri türünde yer alan bir dram filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Sara Ali Khan, Dhanush, Akshay Kumar, Seema Biswas, Ashish Verma gibi Bollywood sinemasının ünlü oyuncuları yer almaktadır.

Atrangi Re Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Rinku, evden kaçarken aile üyeleri tarafından kovalanmaktadır ve Rinku, yaşadığı kasabaya en yakın tren istasyonuna ulaşmaya çalışır. Diğer tarafta ise Vishu ve arkadaşı MS trene biner ve Rinku'nun adamlara şişe fırlattığını görür. Daha sonra eve getirilir ve anneannesi ona döver. Rinku, 14 yaşından beri erkek arkadaşıyla kaçmaya çalışmaktadır, ancak büyükannesi ve dayısı onu kendi uygun gördükleri başka biriyle evlendirmek istemektedirler. Vishu ise Kashi kasabasında telefon direklerini onaran bir işçidir.

Rinku'nun düğünü için hazırlıklar yaparken aklını çelmeye çalışırlar ve aile üyeleri Vishu'yu kaçırır ve damat olarak getirir. Atrangi Re altyazılı izle filminde Rinku’nun aile üyeleri aslında MS'i kaçıracaklarını ancak bir hata yaparak Vishu’yu kaçırdıklarını fark eder ve aralarında tartışırlar. Daha sonra ona bir uyuşturucu vererek Vishu’nunda bilincini uyuştururlar. Bir süre sonra Vishu ve Rinku zorla evlendirilir. Daha sonra bir gazetede Rinku’nun erkek arkadaşı Sajjad ile ilgili bir fotoğraf yayınlanır. Daha sonra Vishu ve Rinku Delhi’ye ulaşır ancak ikisinin zorla evlendirildiğine dair internette bir video dolaşmaya başlar.

Bir süre sonra da evlilikleri bozulsa da Vishu, Rinku'ya aşık olur. Ancak geri döndüklerinde Rinku, Sajjad’a döner. Vishu, Rinku'yu Sajjad ile kaçmadan önce boşanmaları gerektiğini öne sürerek geri getirmek için acele eder ve MS ile bu konuda tartışır. Romantik komedi filmleri severlerin beğerek izleyebileceği bir film olan Atrangi Re izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum