Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, 1080p Fragman
2,606 İzlenme
Av Günü
4.2 IMDB Puanı

Av Günü

(Prey)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 27dk
Yönetmen
Senaryo Thomas Sieben
2021 yapımı Netflix filmi Prey izle ya da türkçe adıyla Av Günü izle filmi Thomas Sieben tarafından senaristliği ve yönetmenliği yapılan Almanya yapımı macera, dram ve gerilim filmleri türünde yer alan bir filmdir. Prey izle filminin oyuncu kadrosunda ise David Kross, Hanno Koffler, Maria Ehrich isimleri yer almaktadır. Vakit geçirmelik filmler arasında yer alan Av Günü türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, iki kardeş olan Roman ve Albert ikilisi, arkadaşlarıyla birlikte yürüyüşe çıkmaya karar verirler. Bu aynı zamanda Roman’ın bekarlığa veda partisidir.

Av Günü izle filminde Roman’ın Albert ile olan ilişkileri problemlidir ve onun yanındayken bastırılmış gibi hissetmektedir. Çoğu zaman kendi bakış açısını ortaya koyamaz ve baskın ağabeyi ne derse kabul etmek zorunda kalır. Ayrıca, bir iş arıyor ve Albert'in kendisine bir iş bulabileceğini düşünür. Roman'ın nişanlısı Lisa, Albert'in yanında tasarımcı olarak çalışıyor. Peter ve Albert birlikte bir iş kurdular ve önemli miktarda para kazandılar. Öte yandan Roman, ağabeyinin insafına kaldığını ve genellikle onun tarafından kontrol edildiğini ve gölgelendiğini hisseder.

Prey izle filminde yürüyüş sırasında ekip, ateş edildiğini duyar ve bunun her zamanki gibi bir avcı olduğuna inanırlar. Ama sonunda arabalarına ulaştıklarında, avlananın kendileri olduğunu anlarlar. Ekip kaçmaya başlar ve bir gölün kıyısında duran bir kız bulurlar. Onlara yardım edebileceği beklentisiyle ona yaklaşırlar. Ancak kız onlara ateş eder ve birini orada öldürür. Albert'in ise Roman'ın nişanlısı Lisa ile ilişkisi vardır. Albert'in Lisa'nın sadece küçük erkek kardeşiyle çıkması değil, aynı zamanda onunla evlenmek üzere olması da çok ahlak dışı gözükmektedir. Roman bu durumu yürüyüşte öğrenir ve Albert'in nasıl bir adam olduğu hakkında söylenmeye başlar.

Roman, kaçış sırasında ormandaki kulübelerden birine girer ve gazete parçaları ile ona tüm hikayeyi anlatan bir video bulur. Roman, kendilerini avlayan Eva'nın, kaybını kabullenemeyen dengesiz bir anne olduğunu fark eder. Gerilim filmleri severlerin izlemesini gereken filmlerden biri olan Prey izle ya da Av Günü izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese keyifli filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın