Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Fragman Fragman 2
378,842 İzlenme
Aykut Enişte 2
6.5 IMDB Puanı

Aykut Enişte 2

(Aykut Enişte 2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi BKM
  • Film Süresi 1sa 55dk
Yönetmen
Senaryo Giray Altinok, Cem Gelinoglu, Muammer Tali
2021 yılında vizyona giren Aykut Enişte 2 izle filmi, yönetmenliğini Onur Bilgetay’ın yaptığı ve senaryosu Giray Altınok, Cem Gelinoğlu ve Muammer Tali isimleri tarafından kaleme alınan yerli filmler arasında yer alan bir komedi filmidir. 2019 yılında vizyona giren Aykut Enişte filminin devamı niteliğinde olan Aykut Enişte 2 full izle filminde Aykut ve Gülşah’ın düğünlerine az bir zaman kala beklenmedik bir misafirin dengeleri alt üst etmesinin hikayesinin anlatıldığı filmin oyuncu kadrosunda ise Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ, Müfit Kayacan, Güler Ökten, Lale Basar, Selen Domaç gibi oyuncular yer almaktadır.

En iyi yerli komedi filmleri arasında yer alan ve kesinlikle izlemenizi tavsiye ettiğimiz Aykut Enişte izle filminin konusuna gelirsek, Aykut ve Gülşah çifti sonunda evlenmek için hazırlık yaptıkları sırada Aykut, sevdiği kadınla evlendiği ve Atabeyoğlu ailesine damat olacağı için sevinçten bayram etmektedir. Ancak mutluluğu bir süre sonra sona erer. Çünkü beklenmedik bir misafir, Atabeyoğlu ailesinin ilk eniştesi olan hayırsız damat Talat geri dönmüştür. Bu kez Gülşah’ı elinden kaçırmak istemeyen Aykut, elinden geleni yaparak herkesin gözüne girmeye çalışmaya devam eder.

Ancak Aykut Enişte 2 filminde, her zamanki İyi niyeti ve naifliği başına sürekli dert açan Aykut, tekrar Gülşah'ı kaybetme ihtimaliyle karşı karşıya kalır. Hayırsız damat Talat’ın ortaya çıkması ile işler bir anda karışır ve özellikle Talat, düğüne günler kala işleri karıştırarak Aykut’un Gülşah ile arasını bozar. Son yılların komedi filmleri konusunda yükselen değeri Cem Gelinoğlu’nun başrolünde yer aldığı Aykut Enişte 2 full izle filminde, Aykut’un sevdiği kadın Gülşah’ı kaybetmemek için tüm iyi niyetlerini bir kenara bırakıp işlerini yoluna koyup Gülşah ile evlenmek için elinden geleni yaptığı bu komedi filmi olan Aykut Enişte 2 izle filmini Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yerli ve yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde donmadan keyifle izleyen herkese iyi komedi filmleri dileriz.
Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

9 yorum