Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
5,249 Görüntülenme
Ayrıcalık
4.7 IMDB Puanı

Ayrıcalık

(Das Privileg)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 47dk
Senaryo Felix Fuchssteiner, Katharina Schöde, Sebastian Niemann
2022 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Das Privileg (The Privilege) izle ya da Türkçe adıyla Ayrıcalık izle filmi, Felix Fuchssteiner ve Katharina Schöde isimlerinin yönetmenliğini yaptığı Alman yapımı bir filmdir. Senaryosu Fuchssteiner, Schöde ve Sebastian Niemann isimleri tarafından kaleme alınan Ayrıcalık full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Max Schimmelpfennig, Lise Risom Olsen, Caroline Hartig gibi oyuncular yer almaktadır.

Korku ve gizem temalı bir film olan Ayrıcalık Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, on bir yaşındaki Finn, ailesi dışarıdayken ablası Anna ile evde vakit geçirmektedir. Ancak Anna, kendisine ve Finn'e zarar vermeye çalışan doğaüstü bir varlık olduğunu düşünür. Sonrasında ise Finn'i uzaklaştırır ve bir köprüye geçer. Finn de bu varlığı hisseder ve Anna'nın peşinden gider. Ancak, Anna köprüden düşer ve ölür. Bunun üzerine Finn depresyona girer.

Ayrıcalık altyazılı izle filminde aradan yıllar geçer ve Finn, Anna'nın ölümüyle ilgili rahatsız edici vizyonlar gören bir genç olur. O ve ikiz kardeşi Sophie'ye Dr. Steinke’e gider ve Doktor onlara yeni bir ilaç yazar. Finn okulda en iyi arkadaşı Lena ile takılır ve Dr. Steinke'nin kızı olan aşık olduğu Samira ile konuşmakta zorlanır. Daha sonra Finn, Sophie hastalanmaya başladığında ona ve Anna'ya saldıran kötü varlığın geri döndüğünü anlar. Sophie, erkek arkadaşı Ramin'den birdenbire ayrılır. Finn durumu tuhaf bulur ve Ramin ile konuşmaya gider ve onun cesediyle karşılaşır.

Daha sonra büyük doğaüstü güçlerin oyunda olduğu ortaya çıkar ve Finn, komployu ortaya çıkarmak için Lena ile birlikte çalışmaya başlar. Finn, kendisine verilen ilacın görünüşte doğaüstü olayların kökü olduğunu öğrenir. İlaç aslında cesetlerde büyüyen ve şeytani varlıklar ve diğer dünya yaratıklarıyla bağlantıları olduğuna inanılan bir mantardan yapılmıştır. Finn, hapların kötü bir varlığın Sophie'yi ele geçirmesine izin verdiğini öğrenir. Lena ve Samira'nın yardımıyla onu kovmaya çalışır ama başarısız olur. Okulda, üçlünün arkadaşı Leander da hastalanır ve ölür. Finn ve Samira, Leander'ın çantasından hepsinin ailesi tarafından evlat edinildiğini gösteren kanıtlar bulur.

Doğaüstü olayların Finn'in babası tarafından yönetilen ilaç şirketi Trondthal ile bağlantılı olduğunu keşfeder ve sonunda her şey mantıklı gelmeye başlayınca Finn, Trondthal tarafından kaçırılır ve ölümcül bir ritüele girmeye zorlanır. Almanya yapımı Netflix filmi The Privilege izle ya da Ayrıcalık izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum