Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
2,048 İzlenme
Azap
6.0 IMDB Puanı

Azap

(Relic)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Carver Films
  • Film Süresi 1sa 29dk
Senaryo Natalie Erika James, Christian White
2020 yılında vizyona giren Relic izle ya da Türkçe adıyla Azap izle filmi, Natalie Erika James yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Filmin senaryosu Natalie James ve Christian White'ın ortaklaşa olarak yazdığı bir senaryodan beyaz perdeye aktarılmıştır. Avustralya yapımı gizem ve korku filmleri türünde yer alan bir dram filmi olan Relic full izle filmi anneleri bir anda ortadan kaybolan iki kadının, eski evlerine gidip annelerinin dönmesini bekledikten sonra bir anda yeniden gelen anneslerinde bir tuhaflık sezmelerinin hikayesini anlatmaktadır. Azap full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Emily Mortimer, Robyn Nevin, Bella Heathcote isimleri başrolde yer almaktadır.

Korku filmleri severlerin izlemesini tavisye ettiğimiz Azap Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Noel gecesi, bir küvet suyla taşar ve evi su basmaya başlar daha sonra alt kattan diğer katlara doğru ilerlemeye devam eder. Bu sırada Edna adındaki yaşlı bir kadın trans halindeyken, odanın köşesinde, gölgede bir varlık hareket etmektedir. Bir yıl sonra, Edna'nın kızı Kay ve torunu Sam, Edna'nın evine gider. Eve gelmelerinin sebebi ise Edna'nın komşusu, Edna'yı birkaç gündür görmediği için onları aramasıdır. Gıcırtı ve gürültüyle dolu olan eve girerler ve ikili, evin bazı kapılarının üzerinde yeni kilitler olduğunu ve evin bozulmakta olduğunu fark eder.

Azap izle filminde evin her yerinde dağınıklık ve küf vardır. Edna ayrıca evin her yerine küçük notlar yerleştirmiştir. Bazı notlarda sıradan bilgiler yer alırken, diğerleri ise biraz ürkütücüdür. İkili evde Edna’yı göremeyince polisi ararlar ve günlerce süren arama başlar. Sam, gömme dolabın içinde, yanında nefes alıyormuş gibi görünen ama dolapta başka hiçbir şey görünmeyen ürkütücü bir şey fark eder. Ayrıca Edna'nın komşusunun down sendromlu oğlunun eve girmekten korktuğunu öğrenir. Aynı gece Kay, rüyasında ormanda eski bir kulübe görür ve anneside kulübededir. Kay kulübeye girdiğinde, yatağında tek başına oturan ve pislik içinde olan bozulmuş yaşlı bir adam bulur.

Kay uyandığında Edna'yı mutfakta çay yaparken bulur ve Edna ailesine nerede olduğunu söylememekte ısrar eder. Bir süre sonra ikili doktor çağrırır ve Edna'nın göğsünde büyük bir siyah leke olduğunu fark ederler. Doktor, Kay ve Sam'in durumunu izlemek için Edna ile kalmasını söyler. Kay ise iş hayatını ve aile sorunlarıyla uğraşırken, annesi için bir huzurevi aramaya başlar. Daha sonra Edna, Sam'e aile yadigarı olan bir yüzük verir ve Sam evi temizlemeye devam ederken, Kay'in babasına ait bir defter bulur. Bu defterde rüyasında gördüğü kulübe çizilidir. Kay, Sam'e kulübenin mülkteki ilk ev olduğunu ve Kay'in büyük büyükbabasının orada yaşadığını söyler.

Relic altyazılı izle filminde Kay, Edna'nın salonda kendi kendine konuştuğunu duyar ve onu yatak odasına geri getirir. Edna, Kay'den yatağın altını kontrol etmesini ister, Kay ise yatağın altında nefes alan bir şey gördüğünü düşünür. Ancak daha fazla bakamadan dikkati dağılır ve uyumaya devam ederler. Korku filmleri severlerin beğenerek izleyeceği bir film olan Relic izle ya da Azap izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın