Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
899 İzlenme
Azor
6.5 IMDB Puanı

Azor

(Azor)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Andreas Fontana, Mariano Llinás
2021 yılında vizyona giren Azor izle filmi, yönetmenliği Andreas Fontana tarafından yapılan ve senaryosu Fontana ve Mariano Llinas isimleri tarafından kaleme alınan Arjantin ve Fransa ortak yapımı dram filmler itüründe yer alan bir yapımdır. Finan sektöründe çalışan Yvan isimli bir adamın, askeri yönetim altında olan Arjantin’in Buenos Aires kentinde bir anda ortadan kaybolan ortağının yerini almak için Cenova’ya uzanan hikayesini anlatan Azor full izle filminin başrollerinde Fabrizio Rongione ve Stephanie Cléau isimleri yer almaktadır.

Azor Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, İsviçreli özel bankacı olan Yvan De Wiel ve karısı ve aynı zamanda yakın kariyer danışmanı olan İnes ile iş için Arjantin’e gelirler. Bu sırada Buenos Aires ise askeri yönetim altında yönetilmektedir ve protestocular sürekli ortadan kaybolmaktadır. Ülkeye geldiği sırada ona sürekli hatırlatıldığı gibi, Harry Lime gibi bir dahi ve karizma olan Yvan'ın ortağı René Keys de ortadan kaybolmuştur. Yvan herkese Keys'in iyi olduğunu, artık alkolü de azalttığını söyler. Ülkede diplomatik bir keşif turu yapma bahanesi altında, Yvan'ın incelemesi gereken kısa bir zengin müşteri listesi vardır. Herşeye rağmen Yvan çalıştığı bankanın hizmetlerini, sermayelerinin ve varlıklarının ülke dışına çıkarılması ve yönetimi onun istediğini onaylaması gerekmektedir

Azor Altyazılı izle filminde Keys’in işlerini devralmak ve yerini doldurmak için Arjantin Cuntası altında yönetilen ülkede kısıtlı imkanlarla yapması gerekenleri yapmak ve sonrasında İsviçere’ye dönebilmek için zorlu bir mücadele vermesi gereken Yvan’ın karşısına beklenmedik sorunlar çıkacaktır. Arjantin yapımı dram filmi olan bu muhteşem filmi kesinlikle izlemenizi tavsiye ederiz. Azor izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi dram filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın