Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
7,229 İzlenme
Banyo Duvarı Yazıları
7.2 IMDB Puanı

Banyo Duvarı Yazıları

(Words on Bathroom Walls - Banyo Duvarındaki Kelimeler)
2020 yapımı Netflix filmlerinden olan Words on Bathroom Walls izle ya da Türkçe adıyla Banyo Duvarı Yazıları izle filmi, Thor Freudenthal tarafından yönetmenliği yapılan bir filmdir. Senaryosu Julia Walton a ait olan ve filmle aynı adlı taşıyan romandan uyarlanarak Nick Naveda tarafından kaleme alınmıştır. ABD yapımı dram ve romantik filmler türünde yer alan yetişkin filmidir. Banyo Duvarı Yazıları full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Charlie Plummer, Andy García, Taylor Russell, AnnaSophia Robb, Beth Grant, Molly Parker, Walton Goggins isimleri yer almaktadır.

Banyo Duvarı Yazıları Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Adam Petrazelli isimli genç, şizofreni teşhisi konan ve sürekli halüsinasyonlar gören bir lise öğrencisidir. Tedavi edilmeye çalışsada Adam’ın Rebecca, Joaquin, ve The Bodyguard adını verdiği halüsinasyonları vardır. Adam, sosyal çevresinde yaşadığı problemlerden dolayı okul değiştirir ve St. Agatha Katolik Okulu'na transfer olduktan sonra yan etkisi olan yeni ilacını almaya başlar. Bu sırada okulda kendisine ders veren Maya ile arkadaş olur ancak hastalığını Maya’dan gizler.

Bir süre sonra Adam ilaçları almayı bırakır ve Maya ile onun en sevdiği film olan Never Been Kissed'a giderler. Bu sırada Rebecca ve Joaquin, Adam'ı Maya'ya duygularını ifade etmesi için gaza getirir. Ancak başka bir ses onun güvensizliğinden faydalanmaya başlar. Banyo Duvarındaki Kelimeler izle filminde bu buluşmada Maya ile aralarında romantik bir ilişki başlar ve ilk öpüşmelerini gerçekleştirirler. Ancak eve döndüğünde annesi Adam’ın ilacı bıraktığını öğrendiği için aralarında bir tartışma yaşanır. Ayrıca okulun Rahibesi Catherine'e bir önceki okulda olan olayları anlattıkları için okul yönetimi bir süre diğer öğrencilerin güvenliği için Adam’ı okuldan uzaklaştıracağını bildirir.

Adam’ın okuldan uzaklaştırılması ayrıca Maya ile okul balosuna gidemeyeceği anlamına gelse de o bunu çok sallamaz ve emirlere uyöayarak baloya gider. Baloda Maya ile dans ederken Rahibe Catherine onu kovmak için yanlarına gelince Adam’ın derin sesinden rahatsız olur ve Adam onu iterek oradan uzaklaşır. Banyo Duvarı Yazıları Altyazılı izle filminde bu olay üzerine Adam yeniden hastaneye götürülür ve uyandığında Veth, Paul ve Maya yanındadır. Sonunda okuldan da atılır ve bir psikiyatri kliniğine yatırılır. Peder Patrick ise bir önceki görüşmelerinde Adam ile anlaşamasa da yeniden onu ziyarete gider. Adam’ın Patrick’ten özür dilemesinden sonra birlikte dua ederler.

Paul'ün kendisini önemsediğinin farkına varan Adam, Paul'e ilk kez sarılır ve onu babası olarak kabullendiğini ifade eder. Mezuniyet günün geldiğinde ise annesi ve üvey babası Adam’ı törene götürürler. Burada Rahibe Catherine, Adam’a sesini yükseltince Peder Patrick araya girer ve Adam'a destek verir. Words on Bathroom Walls izle ya da Banyo Duvar Yazıları izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın