Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
1,872 İzlenme
Barry Seal: Kaçakçı
7.2 IMDB Puanı

Barry Seal: Kaçakçı

(American Made)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Cross Creek Pictures
  • Film Süresi 1sa 55dk
2017 yılında vizyona giren American Made izle filmi ya da Türkçe adıyla Barry Seal: Kaçakçı izle filminin yönetmen koltuğunda Doug Liman ismini görüyoruz. Kaçakçı izle filminin senaryosu ise Gary Spinelli tarafından kaleme alınmıştır. 80’li yıllarda Pablo Escobar’ın liderliğini yaptığı Medellin Karteli için uyuşturucu kaçakçılığı yapan bir pilotun hikayesini anlatan filmin başrollerinde ise Tom Cruise, Domhnall Gleeson, Sarah Wright, Alejandro Edda, Mauricio Mejía, Caleb Landry Jones, Jesse Plemons gibi oyuncular yer almaktadır.

Gerçek bir hikayeden uyarlanan Barry Seal Kaçakçı türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 1978 yılında Barry Seal isimli adam, Trans World Airlines'da pilot olarak çalışmaktadır. Barry aynı zamanda Lucy ile evli ve iki çocukları vardır, ayrıca üçüncüsü de yoldadır. Bir gece barda içerken, adının Monty Schafer olduğunu söyleyen bir adam tarafından bulunur ve Monty, Barry'nin pilot olarak çalışmasına aşinadır, ancak Schafer ona sınırın hemen güneyinde kameralı daha küçük bir uçakta CIA için keşif misyonları üstlenerek daha iyi para kazanma şansı sunar. Schafer, Barry'yi iyi adamlar için çalışacağına ikna eder, ancak bunun kendi ailesinden bile tamamen gizli tutulması gerekir. Daha sonra Barry'ye küçük bir uçak tahsil eder.

American Made türkçe dublaj izle filminde Barry, yeni işine başlarken seyahatlerini ve maceralarını belgeleyen kasetler yapmaya başlar. Guatemala, El Salvador ve Honduras gibi ülkeler üzerinde uçar ve Schafer, Barry'nin kendisine geri getirdiği fotoğraflardan o kadar etkilenmiştir ki, Barry'ye CIA ve Panama'daki General Manuel Noriega arasında uyuşturucu transferi yapması için yeni bir görev verir. Daha sonra Barry, Medellin Karteli Jorge Ochoa, Carlos Lehder ve Pablo Escobar ile tanışır. Bu üç iş adamı, uyuşturucularını ABD’ye sokmak isterler, ancak pistleri çoğu pilot için çok tehlikelidir. Barry uçağını bir gezintiye çıkarır ve neredeyse ağaçlara çarpar, ancak yukarı çekip uçuşuna kolaylıkla devam etmeyi ve başını belaya sokmadan ABD'ye dönmeyi başarır.

Barry bir süre sonra kartelin güvenini kazanır. Ancak, DEA bir baskın yapar ve Barry tutuklanır. Birkaç gün sonra Schafer onu tutuklu olduğu hücresinde bulur ve evinin basılacağını, ayrıca Lucy'nin büyük ihtimalle sorgulanmak üzere getirileceğini söyler. Barry nezaretten çıkarılır ve doğruca eve giderek Lucy ve çocukları hızlıca eşyalarını toplamaya çağırır. Lucy'nin sorgulamasına rağmen, Barry ona bir şey söyleyememe konusunda ısrar eder. Barry’nin gizli saklı işi Lucy'nin güvenini kaybetmesine neden olur. Daha sonra Barry'ye gerillalar için silah taşıma görevi verilir ve Barry işleri büyüterek yeni taşındıkları kasabaya kendi işleri için havaalanı kurar ve kendi uçak filosuna sahip olur.

Gerillalar için yaptığı ilk uçuşta, silah götürdüğü insanlar onu soyar ve silahlarla ilgilenmez. Bu durumu Schafer'a bildirir ve daha sonra silahları teslim etmek için bir gerilla lideri ile görüşür. İşleri büyüten Barry, Amerika’dan silah taşırken, dönüş yolunda ise kartelin uyuşturucularını Amerika’ya getirir. Ancak işlerin artmasıyla birlikte adama ihtiyacı olur ve tanıdığı birkaç pilotu işe alarak filosunu genişletir. Schafer daha sonra Barry'den yeni kurulan eğitim üssü için ABD'ye gerillaları eğitmek için getirmesini ister. Ancak getirilen bazı adamlar ABD’ye ulaştıklarında kaçarlar. Barry'nin işi büyüdükçe, topluma katkıda bulunmaya ve ailesine daha da fazlasını sağlamaya başlarken, aynı zamanda parayı saklamak için yeni taktikler geliştirerek birkaç şirket daha kurar.

Barry Seal Kaçakçı izle filminde bir süre sonra işler Lucy'nin Barry'nin sevmediği kardeşi JB’nin gelmesi ile değişir. Lucy, JB'ye bir iş bulmasını söylediğinde, Barry onu havaalanında çalışmaya ayarlar. JB, Barry'nin hangarda sakladığı parayı alarak, kendisine yeni bir araba alır ve reşit olmayan bir kızla takılmaya başlar. Diğer tarafta ise DEA pilotların peşine düşmeye başlar. Bir görev sırasında, Barry zorunlu iniş yapmak zorunda kalır ve uyuşturucuların önemli bir kısmını kaybeder. Bu arada, Escobar hükümete savaş ilan edince kartelin başı belaya girer ve kartel Kolombiya'dan atılır. Barry sorunları çözmek için onlarla görüşmesi gerektiği sırada, JB çanta dolusu para taşırken yakalandıktan sonra şerif tarafından tutuklanır. Son zamanların en heyecan verici aksiyon filmlerinden biri olan American Made izle ya da Barry Seal Kaçakçı izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum