Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
4,813 İzlenme
Bay Hiçkimse
7.8 IMDB Puanı

Bay Hiçkimse

(Mr. Nobody)
Jaco Van Dormael yönetmenliğinde ve senaristliğinde 2009 yılında vizyona giren Mr. Nobody izle ya da Bay Hiçkimse izle filmi bilim kurgu filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken yapımlardan biridir. 11 ödül ve 4 adaylığı bulunan filmin oyuncu kadrosunda ise Jared Leto, Sarah Polley, Diane Kruger, Linh Dan Pham, Rhys Ifans, Natasha Little, Toby Regbo, Juno Temple isimleri yer almaktadır.

Kült filmler arasında kendine yer bulmuş olan Bay Hiçkimse Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, 21. yüzyılın sonlarına doğru insanlık ölümsüzlüğün sırrını bulmuştur ve tüm dünya yeryüzündeki son ölümlü insan olan 118 yaşındaki Nemo’nun hayatının son anlarını canlı olarak izlemektedir. Dr. Feldheim ise insanların ölümsüzlükten önceki hayatlarını merak etmesini ve bunu öğrenmesini sağlamak için Nemo’nun anılarını tekrar hatırlamasını sağlamak için bazı yöntemler dener. Bu denemeler sırasında Nemo hayatını anlatmaya başlar ancak 3 farklı noktadan başlar bu anlatım. Biri 9 yaşında annesi ve babası boşandığı sırada, ikincisi ilk aşık olduğu 15 yaşında, üçüncüsü ise 34 yaşında olduğu bir dönemdir.

Nemo henüz çocukken annesi ve yeni sevgilisi ile Kanada’da yaşamaktadır. Okulda tanıştığı Anna ve arkadaşları ile sahildeyken birlikte yüzmek isteyip istemediğini sorar ve sonrasında Nemo onun arkadaşlarına küfür eder ve birbirlerini daha sonra arada bir görürler. Ancak farklı bir hikayede ise Nemo, sonradan annesinin sevgilisinin kızı olduğunu öğrendiği Anna ile birlikte güzel vakit geçirir ve birbirlerine aşık olurlar. Ancak Harry kızı ile birlikte New York’a taşınınca ilişkileri biter. Birkaç yıl sonra bir tren istasyonunda karşılaşsalar da aksilikler yüzünden birbirlerini tekrar göremezler. Mr. Nobody türkçe dublaj izle filminde bir başka hikayede ise Anna ve Nemo evli ve çocuklu bir çiftlerdir.

Nemo’nun bir başka hikayesinde ise engelli olan babası ile birlikte yaşamaktadırlar. Bay Hiçkimse izle filminde
boş zamanlarında uzayla ilgili hikayeler yazan Nemo, Elise adında bir kızla birbirlerine aşık olsa bile birkaç gün sonra Elise’in onu aldattığını öğrenir ve öfkesi ile motor kazası yaparak hastanede yaşam mücadelesi verir. Filmde daha sonra bu hikayenin farklı versiyonları da anlatılmaktadır. Filmde hikaye dışındaki normal zamana döndüğünde ise Bay Hiçkimse bu hikayelerin gerçek olup olmadığını kimseye söylemez ve bunların sadece 9 yaşındaki bir çocuğun hayalleri olduğunu açıklar.

Daha sonra Nemo ölmeden önce Anna ile görüşmeye tekrar başlamasını hatırlar. Sistem ise Nemo’nun öleceği anı hesaplamıştır ve geri sayımın sonuna gelinir. Ancak Nemo’nun ölmeden önceki son sözlerinden sonra Evren genişlemeyi durdurur ve zaman geriye doğru akmaya başlar. Nemo ise anlattığı hikayelere dönerek her şeyi yeniden izler. Mr. Nobody izle ya da Bay Hiçkimse izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile sitemizden kesintisiz olarak Full HD izle ve 1080p kalitede izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın