Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
4,724 İzlenme
Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları
6.7 IMDB Puanı

Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları

(Miss Peregrine's Home for Peculiar Children)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Twentieth Century Fox
  • Film Süresi 2sa 7dk
Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları izle filmi ya da orijinal adıyla Miss Peregrine’s Home For Peculiar Children full izle yönetmenliği Tim Burton tarafından yapılan ve senaryosu Jane Goldman’a ait 2016 yılında vizyona giren fantastik filmler konulu bir yapımdır. Ransom Riggs'in yazdığı aynı isimdeki romanından uyarlanan filmde Eva Green, Asa Butterfield, Chris O'Dowd, Allison Janney, Rupert Everett, Terence Stamp, Ella Purnell, Judi Dench ve Samuel L. Jackson gibi ünlü oyuncular yer almaktadır.

Fantastik filmler hayranlarının izlemesi gereken filmler arasında yer alan Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları türkçe dublaj izle filminin konusu, Abe Portman isimli kadının torunu Jake'e Cairnholm adındaki bir adada Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocuklar evi ismine sahip bir evde canavarlarla savaşmak konulu hikayeler anlatır. Paranormal yetenekleri olan ve "Tuhaflar" olarak bilinirler. Jake bir gün Abe’yi evde ölmek üzereyken bulur ve ilerleyen günlerde Tuhaf Çocuklar Evini araştırmak için İngiltere’ye babasının yanına gider. Yıkılmış bir halde olan harabelere giren Jake, çocukları bulur ve çocuklar onu bir portal kapısında geçirerek evin hala sağlam olduğu 1943 yılına götürürler.

Burada Peregrine, Jake’in Ymbrynes adlı bir Tuhaflar sınıfına ait olduğunu söyler. Yetenekleri yüzünden insanlar tarafından tehdit edilmemek için yalnızca Peculiars'ın ulaşabildiği ve 3 Eylül 1943'e ayarlanmış bir zaman döngüsünde dış dünyadan saklanırlar ve bu sayede istedikleri kadar yaşlanmadan yaşayabilirler. Jake eve alışma sürecinde Emma ve diğer çocuklarla tanışır. Jake, büyükbabasının da bir Tuhaf olduğunu öğrenir. Görünmezer ise ölümsüzlüğü elde etmeye çalışırken güçlerini toplamak için başarısız bir deneyde bir Ymbryne'i öldüren tuhaf bilim adamlarıdır.

Barron liderliğinde Tuhafları avlarlar. Aradan bir süre zaman ve olay geçtikten sonra Jake 2016 yılına geri döner ve Görünmezler tarafından öldürülen yaşlı bir adam bulur ve Tuhafları uyarmak için tekrar geri döner. Ancak, Barron onu takip eder. Barron, Peregrine'i kendini kuş formunda tuzağa düşürmeye çalışır ve onu Blackpool'a götürür, Jake'i, diğer çocukları Malthus'un avı olarak bırakır. Fantastik filmler severlere tavsiye ettiğimiz Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları izle filmini Türkçe dublaj ve altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD izle ve 1080p kalitesinde bedava en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese keyifli seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum