Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
666 İzlenme
Beckett
5.6 IMDB Puanı

Beckett

(Beckett)
Senaryo Ferdinando Cito Filomarino, Kevin A. Rice
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Beckett izle filmi, yönetmenliğini Ferdinando Cito Filomarino tarafından yapılan bir filmdir. Senaryosu Kevin A. Rice ve yönetmen Filomarino’nun ortaklaşa yazdığı film, ABD, Yunanistan ve İtalya ortak yapımı olup dram ve gerilim filmleri türünde yer alan bir aksiyon filmidir. Yunanistan'da tatil yaptığı sırada bir kaza sonucu insan avının hedefi haline gelen ve adını temize çıkarmak için büyükelçiliğe ulaşması gereken Amerikalı bir turistin hikayesini anlatan Beckett full izle filminin oyuncu kadrosunda ise John David Washington, Boyd Holbrook, Vicky Krieps, Alicia Vikander gibi oyuncular yer almaktadır.

Netflix’in en iyi aksiyon filmleri arasında yer alan Beckett Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Beckett, kafa dinlemek için kız arkadaşıyla birlikte Yunanistan'a gelir. Beckett, bir dağ köyünde kalacakları otellerine giderken direksiyonda uyuya kalır ve bir eve çarparak kaza yapar ve bu kazada kız arkadaşı April ölür. Beckett ise arabada sıkışır ve bu sırada sarışın bir kadın tarafından evden aceleyle çıkan bir çocuk görür. Bir gün sonra polis Xenakis, Beckett ile görüşür ve ona çarptığı evin terk edildiği için şanslı olduğunu söyler. Ancak Beckett, Xenakis'e kaza sırasında bir çocuk ve kadının evden çıktığını gördüğünü söyler.

Karakoldan ayrıldıktan sonra, Beckett intihar etmek için eve geri döner, ancak sarışın kadın geri döner ve ona ateş eder. Olaydan kısa bir süre sonra polis Xenakis gelir ve saklandığı yerden çıkmasını ve etrafın güvenli olduğunu söyler. Daha sonra Beckett ortaya çıkınca kadın ve Xenakis ona ateş eder ve kaçmayı başaran Beckett kolundan yaralanır. Geceyi terk edilmiş bir kamyonda geçirdikten sonra Beckett, bir grup avcı tarafından bulunur ve aralarından biri Beckett'ı tedavi etmek için evine götürür. Ancak Xenakis ve kadın çok geçmeden eve gelirler ve Beckett pencereden atlayarak tekrar kaçar.

Daha sonra Atina'daki ABD büyükelçiliğini arar, ancak fazla vakti olmadığı için Beckett onlara büyükelçiliğe bulunduğu konumu söyler. Bir süre sonra Atina'ya geri dönmek için bir trene biner, ancak Xenakis onu bulur ve gözaltına almaya çalışır. Beckett ise trenin acil frenini çeker ve çıkan arbedede Xenakis’i ayağından vurur. Beckett, Lena ve Eleni adındaki iki eylemcinin, kaza sırasında gördüğü çocuğun posterlerini astığını görür ve çocuğun, aşırı sağ bir örgüt tarafından kaçırıldığı iddia edilen bir politikacının kaçırılan oğlu Dimos Karras olduğunu öğrenir. Bu iki kadın Beckett'ı Atina'ya götürür, ancak Beckett bir polislerden kaçmak için onlarla yollarını ayırır ve bindiği metroda bıçaklı bir adam tarafından saldırıya uğrar.

En sonunda Becket full izle büyükelçiliğe ulaşır ve burada April'ın cesedinin büyükelçiliğe gönderildiğini öğrenir. Beckett cesedini görmek için morga götürülür. Bu sırada Beckett, Tynan'a Dimos'u kaçıranlar ve eylemciler hakkında bildiklerini anlatır. Tynan ise onu dürüst bir polise götürmeyi teklif eder. Ancak büyükelçilikten ayrıldıktan sonra Tynan, Beckett'ı bir şok tabancasıyla etkisiz hale getirmeye çalışsa da Beckett yine kaçmayı başarır. Beckett, Lena ve Eleni tekrar buluşur ve olayın büyüklüğü hakkında onları uyarır. 2021 yılının en iyi Netflix filmleri arasında yer alan Beckett izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi Netflix filmleri dileriz.