Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
4,262 Görüntülenme
Belalı Karakol
6.2 IMDB Puanı

Belalı Karakol

(Copshop)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Sculptor Media
  • Film Süresi 1sa 47dk
Yönetmen
Senaryo Kurt McLeod, Joe Carnahan, Mark Williams
2021 yılında vizyona giren Copshop izle ya da Türkçe adıyla Belalı Karakol izle filmi, Joe Carnahan yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu McLeod ve Mark Williams isimlerine ait bir hikayeden esinlenerek Kurt McLeod ve Carnahan tarafından kaleme alınmıştır. Belalı Karakol full izle filmi ABD yapımı olup suç ve gerilim filmleri türünde yer alan bir aksiyon filmidir. Bir tetikçi, bir dolandırıcı ve çaylak bir polisin arasında yaşanan bir hikayeyi anlatan Copshop izle filminin oyuncu kadrosuna ise Gerard Butler, Frank Grillo, Alexis Louder gibi oyuncular yer almaktadır. film,bir tetikçi, bir çaylak polis ve bir dolandırıcı arasındaki savaş alanına dönüşen küçük bir kasaba polis karakolunda geçiyor.

Gerard Butler’in başrolünde yer aldığı suç ve aksiyon filmi Belalı Karakol Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, dolandırıcı Teddy Murretto, bir kumarhanenin yakınında karıştığı bir olay nedeniyle çaylak bir polis memuru olan Valerie Young tarafından tutuklanmak üzereyken onu yumruklar ve peşindeki adamlardan kaçmak ister. Peşindeki adamlardan biri olan Bob Viddick ise bir tetikçidir ve sarhoş numarası yaparak, Murretto'nun ve iki eyalet polisi tarafından araştırılan polis arabasına çarparak kendisini aynı hapishaneye attırmaya çalışır.

Murretto ve Viddick ayrı hücrelere yerleştirilir ve Viddick'in Murretto'yu öldürme planını engellenmiş olur. Ancak Belalı Karakol altyazılı izle filminde Viddick, karakolun girişine küçük bir yangın çıkaran cihaz yerleştirir ve bu cihaz tutuşup yangın alarmı çaldığında çıkan panikten yararlanır. Bu sırada kendisiyle aynı hücrede olan sarhoş bir adamı döver ve polisi etkisiz hale getirerek silahını alır. Ancak Young hücreye geri dönerken Viddick Murretto'yu öldürmek üzeredir. Daha sonra Murretto ve Viddick tehditler savururken, polis karakoluna Muretto’yu öldürmek için kiralanan ikinci bir katil olan Anthony Lamb gelir. Ardından birkaç polis memurunu öldürür. Young ise katliamı engellemek için kurşun geçirmez bir alan olan bir hücreye, Murretto ve Viddick'in bulunduğu hücrelere girer.

Copshop izle filminde ortalık savaş alanına döner ve Young'ın kendi sıktığı kurşunlardan birinin sekmesiyle karnından vurulur. Bu sırada polislerden biri de Lamb ile işbirliğine girer ve ikili güçlerini birleştirerek Young'a ihanet eder ve hücrelerinin duvarını kırmaya çalışırlar. Murretto, kumarhane patronu için çalıştığını ve eyalet başsavcısı William Fenton'ı satın almaya çalıştığını itiraf eder. Fenton’u satın alamadıklarında ise öldürüldüğünü ve aralarındaki konuşmaları kaydettiği ortaya çıkar. Murretto, kendini kurtarmak için FBI ile çalışmayı kabul eder ve bu yüzden patronu onun peşinden kiralık katiller gönderir.

Murretto ve Viddick, hücreden çıkmak için Young’dan anahtarları isterler ve sonunda onu ikna etmeyi başarırlar. Young, Huber ve Lamb'in peşine düşmesi için onu serbest bırakır. Diğer tarafta iki polis Huber ve Lamb’ı engellemeye çalışırken vurulurlar ve bu sırada Muretto olay yerine gelir ve onlara saldırır. 2021 yılının en aksiyon ve gerilim dolu en iyi filmlerinden biri olan Copshop izle ya da Belalı Karakol izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın