Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
2,071 Görüntülenme
Ben Kimim?
7.5 IMDB Puanı

Ben Kimim?

(Who Am I)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi SevenPictures Film
  • Film Süresi 1sa 42dk
Yönetmen
Senaryo Jantje Friese, Baran bo Odar
Ben Kimim izle filmi 2014 yılında Baran bo Odar yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Orijinal adı Who Am I izle olan Ben Kimim? hd izle filminin senaryosu ise Jantje Friese ve Baran bo Odar ikilisi tarafından kaleme alınmıştır. Almanya yapımı olan Ben Kimim izle filmi suç, dram ve gizem filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Tom Schilling, Elyas M’Barek, Wotan Wilke Möhring, Trine Dyrholm, Hannah Herzsprung gibi oyuncular rol almaktadır.

Kesinlikle izlemeniz gereken filmler arasında yer alan Ben Kimim Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, uğursuz bir cinayet sahnesiyle açılan filmde hemen ardından bir sorgu odasında oturan Berlinli bir bilgisayar korsanı olan Benjamin Engel'e geçiyor. Sorumlu memur, Europol'ün Siber Güvenlik Departmanı Başkanı Hanne Lindberg'e, Benjamin'in kendisinden sorgulamayı yapmasını istediğini bildirir. Benjamin, Rus siber mafyasına bağlı, kötü şöhretli dört üyeli bir bilgisayar korsanlığı grubu olan FRI3NDS ve darknet'te popüler olan kötü şöhretli bir bilgisayar korsanı MRX hakkında bilgisi olduğunu söylüyor; eğer onu dinlerse onları Hanne'e verebileceğini söyler. Hanne'nin başka seçeneği yoktur ve oturur.

Who Am I izle filminde daha sonra bir dizi geri dönüşle ortaya çıkıyor. Benjamin, Hanne'e kendisinin bir süper kahraman gibi olduğunu söyler: Birçok kahraman gibi onun da anne babası yoktur. Babasını hiç tanımadı ve annesi o sekiz yaşındayken intihar etti. Hasta büyükannesiyle yalnız yaşıyor. Kendisini görünmez olarak görüyor ve çoğu insan çocukluğunda onu hiç fark etmediği ve sosyal olarak garip olduğu için buna süper gücü diyor. Kodlamayı öğrendiğini ve ilk sistemini 14 yaşındayken hacklediğini söylüyor. Gerçek hayatta kendini kaybeden gibi hissetse de internet ona bir aidiyet duygusu veriyor. Zamanının çoğunu darknet'te geçirirken kimliği bilinmeyen ve herhangi bir sistemi hackleyebilen hack idolü MRX ile tanıştı. Benjamin onun gibi olmaya çalışır. Ancak üniversiteye gidemediği için faturaları ödemek için pizza servis elemanı olarak çalıştı. Hanne'e bir gece bir grup öğrenciye pizza dağıtırken okuldan beri aşık olduğu bir kız olan Marie'yi gördüğünü söyler. Sınavlarında sorun yaşadığını öğrenince ona yardım etmeye ve bir süper kahraman olmaya karar verdi.

Üniversiteye gitti, soru kağıdını indirmek için sunucularını hackledi ama yakalandı ve tutuklandı. Daha önce herhangi bir mahkumiyeti olmadığı için ceza olarak toplum hizmetine mahkum edildi. Sokakları temizlerken, bir hacker olan Max, kendisini Max'in tam tersi olduğunu düşünen Benjamin ile tanıştırır: karizmatik ve kendine güvenen. Daha sonra Max, Benjamin'i arkadaşları Stephan ve Paul ile tanıştırır. Benjamin hacker olduğunu kanıtladıktan sonra Max, sosyal mühendislik kavramının hacklemenin en iyi yolu olduğunu açıklıyor. Suç filmleri severlere tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Who Am I izle ya da Türkçe adıyla Ben Kimim? izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum