Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
834 İzlenme
Benim Adım Karl
5.4 IMDB Puanı

Benim Adım Karl

(Je Suis Karl)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Pandora Films, Negativ Film
  • Film Süresi 2sa 6dk
Senaryo Thomas Wendrich
2021 yılında vizyona giren Je suis Karl izle ya da Türkçe adıyla Benim Adım Karl izle filmi, yönetmenliğini Christian Schwochowe’un yaptığı Almanya yapımı bir filmdir. Senaryosu Thomas Wendrich tarafından kaleme alınan Benim Adım Karl hd izle filmi dram ve gerilim filmleri türünde yer alan romantik bir filmdir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Luna Wedler, Jannis Niewöhner, Milan Peschel gibi oyuncular yer almaktadır.

Benim Adım Karl Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, genç bir Libyalı mülteci Yusuf'u arabalarında yasadışı bir şekilde Budapeşte'den Berlin'e taşıyan orta yaşlı bir Alman çift olan Inès ve Alex Baier'in hikayesini anlatmaktadır. Aradan geçen iki yılın ardından Alex'in kızı Maxi, iki küçük erkek kardeşi Hans ve Franz ile tanışmak için eve döner. Evin girişine yakın bir mesafede Maxi'nin babası Alex, komşusu Bayan Papke için bir paket alır. Paketi dairesine getirir ve arabasından eşyaları getirmek için hızla dışarı çıkar. Aniden, Alex'in dairesinde bir bomba patlaması karısı Inès ve iki çocuğunu öldürür. Hayatta kalan tek aile üyeleri, sevdiklerini kaybetmenin yükü altında olan Alex ve Maxi'dir.

Cenazeden sonra, bazı muhabirler Maxi'yi sokakta takip eder ve genç, çekici bir adam olan Karl onun kaçmasına yardım eder. Benim Adım Karl altyazılı izle filminde Karl, Maxi'yi Berlin terör saldırısı raporlarından tanır ve onu kahve içmeye davet eder. Daha sonra Karl, kafası karışık olan Maxi'yi bir süreliğine şehri terk etmeye ikna eder ve ona Prag'da bir Yaz Akademisi konferansına katılacağını söyler. Maxi eve gelir ve yas tutan babasından hayatta kalmaları için şehri terk etmesini ister. Ancak Alex inkar içinde yaşıyor ve ölen sevdiklerini terk etmeyi reddeder. Maxi, Alex ile tartışır ve evden kaçmaya karar verir. İkili birlikte konferansa katılır ve burada ilişkileri başlar.

Gerilim filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan 2021 yapımı Je Suis Karl izle ya da Benim Adım Karl izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede keyifle sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın