Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
1,453 İzlenme
Benim Güzel Noel Şatom
5.8 IMDB Puanı

Benim Güzel Noel Şatom

(A Castle for Christmas)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 38dk
Yönetmen
Senaryo Kim Beyer-Johnson, Ally Carter, Neal H. Dobrofsky
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan A Castle for Christmas izle filmi ya da Türkçe adıyla Benim Güzel Noel Şatom izle filmi Mary Lambert yönetmenliğinde tarafından yönetilen ve senaryosunda Kim Beyer-Johnson, Ally Carter ve Neal H. Dobrofsky isimlerinin imzası bulunan ABD yapımı romantik komedi filmidir. Son kitabı yayınlamasının ardından yaşanan skandaldan sonra İskoçya'ya kaçan ABD’li bir yazar olan Sophie Brown'un hikayesini anlatan filmin oyuncu kadrosunda Brooke Shields, Cary Elwes, Lee Ross, Andi Osho, Tine Gray gibi isimler yer almaktadır.

Yılbaşı filmleri izlemek isteyenler için kaliteli bir yapım olan Benim Güzel Noel Şatom izle filminin konusuna gelirsek, en çok satan Emma Gale kitap serisinin Amerikalı yazarı Sophie Brown, seriyi bitirmeye karar verir ve kitabın en önemli karakterlerinden birini öldürür. Ölen karakter Winston'ın veda edişi hayranların canını sıkar ve Sophie, büyük bir öfkeyle karşı karşıya kalır. Sophie'nin menajeri olan Claire ise, onu bu öfkeyi ve skandalı telafi etmesi için yeni bir kitap yazma konusunda ikna eder. Yaptığı bir röportajdan sonra baskılardan kaçınmak için ara vermeye karar verir ve yeni Emma Gale romanı üzerinde çalışacağını açıklar.

A Castle for Christmas türkçe dublaj izle filminde Sophie İskoçya'ya gider ve sebebi ise merhum babası Callum’un Sophie çocukken ona Dun Dunbar Şatosu'yla ilgili hikayeler anlatmasıdır. Callum, New York'a taşınmadan önce Dun Dunbar Şatosu’nun bekçisi olarak çalışmıştır. Şöhretinden dolayı, Sophie kadınlar arasında oldukça popülerdir ve hızla kaynaşır. Ertesi gün Dun Dunbar Şatosuna gider ve babasının çocukken kazıdığı baş harflerini bulmak için özel bir odaya gizlice girer. Ancak kalenin şu anki Dükü Myles, Sophie'yi yakalar ve evden kovar. O günün ilerleyen saatlerinde Sophie, Dun Dunbar Şatosunun satışta olduğunu öğrenir ve babasının anılarını korumak için onu satın almaya karar verir.

Ancak şatonun sahibi Myles zorlu biridir. Myles'ın babası, 11. Dunbar Dükü, tüm kraliyet servetini boşa harcamış ve Londra'da bir otel odasında tek başına ölmüştür. Oğluna ise sadece Dük unvanı kalmıştır. Myles tahtın sorumluluğunu üstlendiğinde, borcu vardı ve tarım arazilerine her an banka tarafından el konulabilirdi. Oradaki halk ise evlerini bu tarım arazilerine inşa edip Dunbar'ın arazisinde kira olmuştur. Bankalar mülke el koysaydı, bu insanlar evsiz kalacaktı. Bu nedenle, Myles, tarım arazilerindeki borcunu ödemek için böyle bir yol seçmiştir. Myles şatoyu Sophie'ye satmaya karar verir ancak sözleşmeye iade edilmeyen büyük bir depozito ve Sophie'nin şatoda doksan gün geçirmesi gerektiğini belirten bir madde koyar.

Benim Güzel Noel Şatom izle filminde Myles, Sophie’ye evi almaması için komplo kurar ve evi terk etmesi için ona dondurucu bir oda verir. Ancak bir süre sonra aralarındaki şakalaşmalarla birlikte aralarında bir aşk filizlenir ve ikili büyük şatoda romantik anlar yaşamaya başlar. 2021 yapımı Netflix filmi A Castle for Christmas izle ya da Benim Güzel Noel Şatom izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese keyifli noel filmleri dileriz.