Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
3,791 İzlenme
Bergman Adası
6.7 IMDB Puanı

Bergman Adası

(Bergman Island)
Kategori
Senaryo Mia Hansen-Løve
2021 yılında vizyona giren Bergman Island izle ya da Türkçe adıyla Bergman Adası izle filmi, yönetmenliğini ve senaristliğini Mia Hansen-Løve’ın yaptığı Fransa, Belçika ve Almanya ortak yapımı bir filmdir. Dram ve romantik filmler türünde yer alan Bergman Adası hd izle filminin başrollerinde ise Vicky Krieps, Tim Roth, Mia Wasikowska, Anders Danielsen Lie gibi oyuncular rol almaktadır.

Bergman Adası Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, film yapımcısı bir çift olan Chris ve Tony Sanders, Ingmar Bergman'ın yaşadığı ve çalıştığı Fårö adasına orada bir ihtisas yapmak için seyahat eder. Tony, Bergman'ın bir hayranıdır ve adadan ilham almıştır. Chris, filmlerini sevmesine rağmen, özellikle hayatındaki kadınlara ve bir baba olarak kadınlara nasıl davrandığı konusunda, kişisel başarısızlıklarından dolayı Bergman'dan hoşlanmaz. Tony'nin filminin gösteriminin ardından soru-cevap sırasında Chris gizlice dışarı çıkar ve Bergman'ın gömüldüğü kilisede, bir ihtisas programına katılan İsveçli bir film öğrencisi olan Hampus ile tanışır. Adayı keşfetme teklifini kabul etmeye karar verir ve Tony'yi turistik Bergman Safari'yi tek başına yapmaya bırakır.

Bergman Adası Altyazılı izle filminde Chris, Tony'nin adada zamanını ne kadar verimli bulduğunu fark ettikten sonraki gün, işiyle mücadele ettiğini ve sadece kaba bir taslağı olduğunu ortaya koyar. Ona yardım edebileceğini umarak çalışmalarını Tony ile paylaşmaya karar verir. Tony, komşu bir kulübede masasında değil, bu yüzden Chris, Tony'nin günlüğüne bir göz atar. Tony'nin acı veren, boyun eğdirilmiş pozisyonlarda kadın figürlerinin bir dizi kışkırtıcı ve küfürlü resmini çizdiğini keşfeder. Chris'in yazdığı senaryoda, 20'li yaşlarının sonlarında Amerikalı bir film yapımcısı olan Amy, bir arkadaşının düğünü için Fårö'ye seyahat eder ve konuklardan bir diğeri de Joseph adında bir adamdır. Amy ve Joseph, gençken bir aşk ilişkisi yaşamışlardır ve bir kez daha ayrılmadan önce ilişkilerini yetişkin olarak yeniden alevlendirdiler.

Düğün öncesi kutlamalarda çift Bergman Island Türkçe Dublaj izle filminde günü birlikte geçirirler ve düğünden sonra seks yapmadan önce dalmaya giderler. Amy, Joseph'in kız arkadaşına defalarca sadakatsiz davrandığını öğrenince yıkılır ve ertesi sabah Joseph, Amy pişmanlık duymazken birlikte yattıkları için pişman olduğunu söyler. Romantik filmler severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Bergman Island izle ya da Bergman Adası izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede izle.

Bergman Adası izle, Bergman Adası Türkçe Dublaj izle, Bergman Adası Altyazılı izle, Bergman Island izle, Bergman Island full izle, Bergman Island Türkçe Dublaj izle.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın