Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
2,374 İzlenme
Beş Yıldızlı Noel
7.2 IMDB Puanı

Beş Yıldızlı Noel

(Five Star Christmas)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Brad Krevoy Television
  • Film Süresi 1sa 24dk
Senaryo Stephen Witkin, Michael Elliot, Alfonso H. Moreno
2020 yapımı Noel filmi Five Star Christmas ya da Türkçe adıyla Beş Yıldızlı Noel izle filmi, Christie Will Wolf yönetmenliğinde gösterime giren bir romantik komedi filmidir. Senaryosu Alfonso H. Moreno, Stephen Witkin ve Michael Elliot tarafından kaleme alınan Beş Yıldızlı Noel full izle filmi ABD ve Kanada ortak yapımı bir filmdir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Bethany Joy Lenz, Victor Webster, Robert Wisden, Laura Soltis, Jay Brazeau, Grace Beedie gibi isimler yer almaktadır.

Beş Yıldızlı Noel Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Lucy, Apex isimli bir firmanın oldukça popüler bir çalışanıdır. Bir süre sonra bir yolculuğa çıkar ve bu yolculuğunda Jake adında iri yarı bir adam ile bir şekerci dükkanında bir tartışmaya girerler. Eve döndüğünde ise evinin butik bir otele çevrildiğini görünce şaşırır. Lucy'nin küçük kız kardeşi Amber, dedi ile birlikte eve gelir ve diğer kız kardeşi de aynı sırada kocası ile birlikte eve gelir.

Lucy ve ailesi, otelde misafir ve personel gibi davranırlar. Ancak hepsi otelin cazibesine kapılır ve daha sonra Lucy, şeker dükkanında tartıştığı adamın otele gelmesiyle onu kontrole gider. Tatlı servisi yapılırken, Büyükanne Margo ortaya çıkar ve neredeyse herkesi gizler. Dışarıda Lucy ile konuşur ve Noel eğlencesinden zevk alabileceklerini söyler. Bir Noel filmi olan The Five Star Christmas izle ya da Beş Yıldızlı Noel izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi Noel filmleri dileriz.