Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
838 İzlenme
Bir Gangstere Nasıl Aşık Oldum?
6.0 IMDB Puanı

Bir Gangstere Nasıl Aşık Oldum?

(How I Fell in Love with a Gangster)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 2sa 59dk
Yönetmen
Senaryo Krzysztof Gureczny, Maciej Kawulski
2022 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan How I Fell in Love with a Gangster izle (Jak pokochalam gangstera) ya da Türkçe adıyla Bir Gangstere Nasıl Aşık Oldum? izle filmi, yönetmenliğini Maciej Kawulski’nin yaptığı Polonya yapımı bir filmdir. Gerçek bir hikayeden uyarlanan Bir Gangstere Nasıl Aşık Oldum full izle filminin senaryosu Kawulski ve Krzysztof Gureczn tarafından kaleme alınmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Tomasz Wlosok, Aleks Kurdzielewicz, Antoni Królikowski, Agnieszka Grochowska, Magdalena Lamparska gibi oyuncular yer almaktadır.

Bir Gangstere Nasıl Aşık Oldum Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, bir gazeteci, gizemli bir kadına, hayattan daha büyük bir Polonyalı Gangster olan Nikodem “Nikos” Skotarczak hakkında sorular sorar. Kadın, daha önce Nikos'a ait olan bir barda Nikos'un hayat hikayesini anlatmaya başlar. 29 Haziran 1954'te Nikos, Polonya'nın Tricity liman bölgesinde doğmuştur. Sert bir babası babası ve oldukça çalışkan bir annesi vardır. Okulda problemleri olan Nikos, gençliğinde kardeşlerine dondurmalı sandviç almak için hırsızlığa da başvurmuştur.

Jak pokochalam gangstera izle filminde Nikos, Sovyet döneminde Şehir Çocukları olarak bilinen küçük gangsterler şehrin suç mahallini yönetmiştir. Bir gün futbol antrenörü olan çete lideri Inkblot ile tanışmaya gider. 1973 yılında ise gündüzleri rugby oyuncusu olan Nikos, geceleri fedai olarak çalışmaktadır. Nikos, Inkblot'un eski kız arkadaşı Milena'dan hoşlanmaya başlar ve sonrasında ise Komo onu Pruszkow suçlusu Magi ile tanıştırır. Nikos hızlı bir şekilde Avrupa’da ismini duyurmaya başlar ve pazarda sağlam bir hakimiyet kurar. Daha sonra Milena ile yeniden bir araya gelir ve bir kez daha anlaşırlar. Nikos ona yaşayacak bir yer bulur.

Ancak Halina isimli zimmete para geçiren Tender Roman'ın kız kardeşi ortaya çıkar. Halina, Nikos'a ilk görüşte aşık olur ve Nikos ikinci evliliğini Halina ile yapar. 1979'da Halina ve Nikos küçük bir kumarhane açarlar ve sonrasında Tender Roman'ın desteğini alarak yerel polisle omuz omuza verirler ve büyükler ligine girerler. Ayrıca bir futbol kulübü ve daha sonra bir stadyum satın alır. Ailesi ve işleri büyümeye devam ederken, zamanda değişmeye başlar ve Nikos, arabalarla ve kokainle uğraşmaya başlayınca hayatında bir dönüm noktası olur. Bir Gangstere Nasıl Aşık Oldum? izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, donmadan en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın