Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
2,620 İzlenme
Bir Hayalet Hikayesi
6.9 IMDB Puanı

Bir Hayalet Hikayesi

(A Ghost Story)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Sailor Bear, Zero Trans Fat Productions
  • Film Süresi 1sa 32dk
2017 yılında vizyona giren A Ghost Story izle ya da Türkçe adıyla Bir Hayalet Hikayesi izle filmi, yönetmenliği ve senaristliği David Lowery tarafından yapılan ABD yapımı bir filmidir. Bir Hayalet Hikayesi izle filmi romantik ve fantastik filmler türünde yer alan bir dram filmi olup oyuncu kadrosunda ise Casey Affleck, Rooney Mara, Will Oldham, Sonia Acevedo, Rob Zabrecky, Liz Franke, Kesha gibi oyuncular yer almaktadır.

Romantik filmler severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Bir Hayalet Hikayesi Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, miras, aşk, kayıp ve varoluşun muazzamlığına dair bu eşsiz keşifte, yakın zamanda ölen beyaz çarşaflı bir hayalet, kayıp karısıyla yeniden bağlantı kurmaya çalışmak için evine geri döner. Paylaşılan bir hayatın canlı hatıraları ve sessiz yankıları ile yankılanan eski ev, bir şekilde onu terk etmekte tereddüt eden hassas bir besteci olan C ile bağlantılı iken, sevgili karısı M ise taşınmaya heveslidir, ancak çözülemez ama korkunç bir tehlike önsezisine sahiptir. Ne yazık ki, çok geçmeden felaket gelir ve C'nin cansız bedenden ayrılan ve bağlı olmayan hayaleti, cenaze levazımatçısının masasından yükselir ve hızlı bir kararla, bu boyutta oyalanmaya ve kederli M'yi sadakatle eski eve kadar takip etmeye karar verir.

Bir gölge kadar sessiz ve hava kadar görünmez olan C'nin yatıştırılmaz hayaleti, M'nin inkarının ve depresyonunun yavaş yavaş kabule ve hatta on yıllar boyunca ilerlerken, zaman çözülürken umuda dönüştüğünü gözlemler. Bu dünyada insan mirasını geride bırakmak için mücadele eder. Oldukça ilginç bir senaryoya sahip olan A Ghost Story izle ya da Bir Hayalet Hikayesi izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla donmadan ve tek part halinde keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum