Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
596 İzlenme
Bir Polis Filmi
7.0 IMDB Puanı

Bir Polis Filmi

(A Cop Movie)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix, No Ficción
  • Film Süresi 1sa 47dk
Senaryo David Gaitán, Alonso Ruizpalacios
2021 yapımı Netflix filmleri arasın yer alan A Cop Movie (Una película de policíasizle) ya da türkçe adıyla Bir Polis Filmi izle Alonso Ruizpalacios yönetmenliğinde yayınlanan Meksika yapımı belgesel ve suç filmleri türünde yer alan bir filmdir. Meksika'da polis olmak isteyen iki sinema oyuncusunun başından geçenlerin anlatıldığı filmin senaryosu ise David Gaitan ve filmin yönetmenliğini yapan Ruizpalacios tarafından kaleme alınmıştır. Belgesel filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken yapımlardan biri olan Bir Polis Filmi full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Monica Del Carmen, Leonardo Alonso ve Raul Briones isimleri yer almaktadır.

Son zamanların en ilginç belgesel türündeki filmlerden biri olan Una película de policías izle, Bir Polis Filmi yapımının konusuna gelirsek, Teresa ve Montoya ikilisi aile geçmişlerinde olduğu gibi ikiside kendi işlerini bırakıp polis olmak isterler. Teresa ilk görevinde gelen bir çağrı üzerine olay yerine gider ve burada karşılaştığı kişi onu bir apartmana yönlendirerek burada hamile olan bir kadının yanına gider. Ambulans gecikince Teresa kadının doğum yapmasına yardım olur ve doğumu gerçekleştirir. Karakoldaki iş arkadaşları ise onunla sürekli polisliği hakkında alay etmektedir. Diğer tarafta Montoya ise bir eşcinsel yürüyüşünü korumakla görevlendirilmiştir o da bu görev esnasında çeşitli aşağılayıcı olaylara maruz kalır.

Bir Polis Filmi türkçe dublaj izle filminde Teresa ve Montoya ikilisi karşımıza ilk olarak anlatıcı olarak çıkıyor ve polis olmaya karar verdikten sonra karşılaştıkları zor durumları, bozuk ve yozlaşan sistemin kendi hayatlarına yaptıkları etkileri ana karakterlerin anlatımıyla izliyoruz. Halkın polise olan güvensizliği ile hayal ettikleri gibi bir dünya ile karşılaşmayan ikilinin asıl karşısına çıkan zorluk ise polis görevlerinde ortak olarak göreve başladıklarında birbirlerine aşık olmalarından sonra saçma iş kuralları gereği karşılarına çıkan engellerle nasıl başa çıkabildiklerini anlatırlar. Adeta bu belgesel için denek olan Teresa ve Montoya çiftinin biraz gerçek biraz da kurgu ile beyaz perdeye aktarıldığı A Cop Movie - Bir Polis Filmi izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi seyirler dileriz.