Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
959 İzlenme
Black Friday
4.6 IMDB Puanı

Black Friday

(Kara Cuma)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi MFW Manufacturing
  • Film Süresi 1sa 24dk
2021 yapımı Black Friday izle filmi, Casey Tebo yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Andy Greskovyak tarafından kaleme alınan film, ABD yapımı komedi ve korku filmleri türünde yer almaktadır. Black Friday full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Devon Sawa, Ivana Baquero, Ryan Lee, Stephen Peck, Michael Jai White, Bruce Campbell gibi oyuncular yer almaktadır.

Black Friday Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, parazit bir organizma, Monty isimli bir mağaza çalışanına, mağazayı Kara Cuma indirimi için hazırlarken saldırır ve Monty bir canavara dönüştükten sonra iş arkadaşlarına saldırır. Ken Bates, Şükran Günü'nde çalışması gerektiği için kızları Lyla ve Gracie'yi anneleri ve yeni kocası Grant ile akşam yemeği için evlerine bırakır. Ken daha sonra arkadaşı Chris Godecki'yi alır ve mağazaya doğru giderler. Endişeli müşteriler korku ve panik içinde dışarıda toplanır. Bu sırada Ken ve Chris, Black Friday için mağazayı açmaya hazırlanır ve sonrasında diğer iş arkadaşlarına katılırlar.

Bircher kapıda sigara içerken yanlışlıkla kendini binanın dışına kilitler ve bir parazit tarafından ele geçirilen kuduz bir müşteri ona saldırır ve Bircher'da yaratığa dönüşür. Mağaza müdürü Jonathan Wexler, mağazayı açar ve insanlar alışveriş yapmak için içeri doluşmaya başlar. Ancak parazit mutasyonu yayıldıkça yavaş yavaş şiddete başvururlar. En sonunda herkes yavaş yavaş yaratıklara dönüşmeye başlar. Bir parazit tarafından ele geçirilen Emmett, Anita'yı öldürdükten sonra mağazanın Noel Baba Köyü sergisine kaçarken yaratığa dönüşür.

Black Friday Altyazılı izle filminde Archie, Chris ve Brian'ı daha fazla müşteri içeri girmeden çıkış kapısını kapatmak için yaratığa dönüşen kalabalığın içinden geçmelerine yardım eder. Jonathan ve Ken ise diğer tarafta başka bir yaratıkla mücadele etmektedir. Marnie, Noel Baba'nın Köyü'ne gizlice girer ve mutasyona uğrayan müşterilerin farklı bir şeye dönüştüklerini fark eder. Çıkış kapısını sonunda korumayı başaran ve kapatan Jonathan, Ken, Chris, Marnie, Brian, Archie ve Ruth ekibi yeniden mağaza katında toplanır. Ancak yaratığa dönüşen bir polis memurunun kullandığı polis arabası, mağazanın camından içeri dalar.

Bu yüzden içeriye yeniden yaratığa dönüşen insanlar dolmaya başlar. Chris'i kurtardıktan sonra canavarlardan biri Archie'yi öldürür, Ken ve diğer arkadaşları ise deponun önüne barikat kurarlar. Kara komedi türünde yer alan Black Friday izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.