Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
19,008 İzlenme
Blacklight
4.7 IMDB Puanı

Blacklight

(Blacklight)
  • Yapım Yılı
  • Ülke , ,
  • Yapım Şirketi Zero Gravity Management
  • Film Süresi 1sa 48dk
Yönetmen
Senaryo Nick May, Mark Williams, Brandon Reavis
2022 yılında vizyona giren Blacklight izle filmi, yönetmenliğini Mark Williams’ın yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Nick May, Brandon Reavis ve Mark Williams tarafından kaleme alınan Blacklight full izle filmi aksiyon ve gerilim filmleri türünde yer almaktadır. Bir hükümet komplosuna karışan bir FBI ajanının hikayesini anlatan filmin oyuncu kadrosunda ise Liam Neeson, Emmy Raver-Lampman, Taylor John Smith, Aidan Quinn gibi oyuncular yer almaktadır.

Blacklight Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, siyasi bir aktivist olan Sofia Flores, başkentteki bir mitingde kadın hakları ve ırksal eşitlik hakkında konuşma yapmaktadır. Aynı akşam, evinin dışında ise bir trafik kazası olur. Vietnam Savaşı gazisi olan Travis Block ise FBI Direktörü Gabriel Robinson için çalışmaktadır. Travis, emekli olup kızı ve torunuyla daha fazla vakit geçirmek istemektedir, ancak Robinson onu bırakmak istemez. Travis’in yeni görevi ise Dusty Crane'i getirmektir. Crane, Flores'in ölümü hakkında bilgisi olduğunu iddia eden gazeteci Mira Jones ile temasa geçer. Block, Crane'i bulur ve Jones'un ofisinin dışında bir kovalamacaya girerler. Crane kaçmayı başarır ve Jones ile bir müzede yeni bir buluşma ayarlar.

Block, Jones'u toplantıya kadar takip eder ve Crane'i yakalamaya çalışır, ancak Crane tekrar gözaltından kaçar, ancak iki adam tarafından vurularak öldürülür. Bir süre sonra Block ve Jones buluşur ve Crane'in, Flores dahil masum sivilleri öldüren Project Unity adlı çok gizli bir operasyon hakkında bilgi sahibi olduğunu iddia ettiğini söyler. Blacklight Altyazılı izle filminde Block, Robinson ile Project Unity hakkında yüzleşir, ancak ikincisi masum olduğunu iddia eder. Robinson, Block'u yoluna çıkmaması için uyarır. Jones'un editörü Drew, kaynaklarından Crane'in gizemli ölümü hakkında bir hikaye yazmaya karar verir ve o akşam, siyah bir araba onu evine kadar takip eder ve bir araba kazasında ölür. Bu arada, Block'un ailesi de kaybolur ve herhangi bir iletişim de kuramaz.

Jones, Project Unity'nin gizemini ve Crane ile Drew'in ölümlerini ortaya çıkarmasına yardım etmesi için Block'u ikna eder ve Robinson'ın evinde devlet sırlarının olduğu bir kasa olduğunu söyler. Eve girdiklerinde ise Robinson, Block ile silahlı çatışmaya giren birkaç ajanın yardımıyla kaçar. Ancak Block gizli sırları almayı başarır. Block ve Jones elde ettikleri verileri incelerler ve Crane'in Florese aşık olduğunu keşfeder. Robinson, Crane’in ona çok bağlandığı için öldürtmüştür. Aksiyon filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Blacklight izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum