Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,381 İzlenme
Bordertown: Duvardaki Sır
6.6 IMDB Puanı

Bordertown: Duvardaki Sır

(Sorjonen: Muraalimurhat)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix, Fisher King
  • Film Süresi 1sa 47dk
Yönetmen
Senaryo Miikko OikkonenAntti Pesonen
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Sorjonen: Muraalimurhat izle filmi ya da Türkçe adıyla Bordertown: Duvardaki Sır izle filmi Finlandiya yapımı gizem, dram ve suç filmleri türünde yer almaktadır. Yönetmenliğini Juuso Syrja’nın yaptığı Bordertown Duvardaki Sır izle filminin senaryosu Miikko Oikkonen ve Antti Pesonen tarafından kaleme alınmıştır. Halen Netflix’te devam eden Bordertown isimli dizinin bir yan ürünü olan filmin oyuncu kadrosunda ise Ville Virtanen, Anu Sinisalo, Sampo Sarkola, Adrei Alen gibi oyuncular yer almaktadır.

Bordertown dizisini takip edenlerin kesinlikle izlemesi gereken bir Netflix filmi olan Bordertown: Duvardaki Sır Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, dedektif Kari Sorjonen, karısı beyin kanserinden kurtulan Finlandiya'daki özel bir polis biriminin önemli memurlarından biridir. Bordertown: Duvardaki Sır Altyazılı izle filminde, Finlandiya’nın en iyi ünlü ve en korkulan seri katili olan Lasse Maasolu’ya benzeyen ya da onu tasvir eden bir duvar resmi, Pasila Tren İstasyonu duvarında kanla boyanmış bir şekilde bulunur.

Duvarda bu kanla yazılmış yazı ise “Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek” olarak yazılmıştır. Aynı zamanda bu yazıyla ilgili sosyal medyada bir anket açılmıştır ve tüm Finlandiyalıları bu ankete katılmaya davet etmektedir. Dünyanın daha iyi bir yer olacağına dair insanların oy kullandığı anketin ve duvardaki sırrın peşine ve sıradaki cinayetleri engellemek için Lasse Maasolu’yu bulmak ise Sorjonen’in görevidir. Sherlock Holmes’a benzetilen karakter olan Kari Sorjonen’in hikayesinin anlatıldığı 2021 yapımı Netflix filmi Sorjonen: Muraalimurhat ya da Bordertown: Duvardaki Sır izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın