Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
765 İzlenme
Borsa 2 Para Asla Uyumaz
6.2 IMDB Puanı

Borsa 2 Para Asla Uyumaz

(Wall Street 2 Money Never Sleeps)
Kategori
2010 yılında vizyona giren Wall Street 2 Money Never Sleeps izle yada Borsa 2 Para Asla Uyumaz izle filmi, Oliver Stone’un yönetmenliğini yaptığı ABD yapımı bir filmdir. 1987 yılında vizyona giren Wall Street izle filminin devamı olan Borsa 2 full izle filmi, Allan Loeb, Stephen Schiff, Stanley Weiser isimleri tarafından senaryosu yazılan bir dram filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Michael Douglas, Shia LaBeouf, Josh Brolin, Carey Mulligan, Frank Langella, Susan Sarandon, Eli Wallach gibi oyuncular yer almaktadır.

Gelmiş geçmiş en iyi borsa filmleri arasında yer alan Borsa 2 Para Asla Uyumaz Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 2001 yılında, Gordon Gekko, içeriden öğrenenlerin ticareti ve menkul kıymet dolandırıcılığı nedeniyle hapis cezasını çektikten sonra serbest bırakılır. Gekko hapishanede yazdığı yeni kitabının tanıtımını yapar. Gekko’nun yıllardır görmediği ve ayrı yaşadığı kızı Winnie ise kar amacı gütmeyen küçük bir haber sitesinin sahibidir ve oldukça iyi bir şirketin önemli bir elemanı olan Jacob "Jake" Moore ile sevgilidir ve birlikte yaşamaktadırlar. Louis Zabel'in himayesindeki Jake, Dr. Masters ve bol miktarda temiz enerji yaratabilecek füzyon araştırma projesi için para toplamaktadır. Jake ayrıca, konut gayrimenkullerinde spekülasyon yapmak için hemşireliği bırakan annesi Sylvia'ya yardım etmektedir.

Gekko'nun kitabında da bahsettiği krizin ilk zamanlarında, KZI'nin hissesi neredeyse yarı yarıya değer kaybeder. Louis Zabel, şirket için bankalardan kurtarma paketi ayarlamaya çalışır, ancak şirket yıllar önce yaşanan başka bir krizde sırasında yardım etmediği rakip firma Churchill Schwartz'ın başkanı Bretton James tarafından engellenir. Şirketi batmaktan kurtaramayacağını düşünen Zabel ise bir metronun önüne kendini atar ve intihar eder. Diğer tarafta ise Jake, Winnie'ye evlenme teklif eder. Sonrasında ise Wall Street 2 Türkçe Dublaj izle filminde Jake, Gekko'nun verdiği bir konferansa katılır ve kendini tanıtır. Gekko ona KZI şirketinin çöküşünün Bretton'un KZI'nin borcu olduğu söylentilerini yaymasıyla başladığını söyler.

Daha sonra Jake ve Gekko bir anlaşma yapar ve Winnie ve Gekko'nun arasını düzeltmeye çalışır. Jake ise Church’ten intikam almak için yatırım yaptığı petrol sahasının millileştirilmesi hakkında söylentiler yayarak piyasayı yasadışı bir şekilde manipüle eder. Bu sayede Church 120 milyon dolar kaybeder, ancak Bretton Jake'e girişiminden etkilenerek bir iş verir. Sonrasında Jake, Çinli yatırımcıları Church aracılığıyla füzyon projesine yatırım yapmaya ikna ettiğinde Bretton'u daha da etkiler.

Ardından Jake, Borsa Para Asla Uyumaz izle filminde, Winnie ile 10000 dolarlık bir bağış toplama etkinliğine katılır ve Gekko'ya bir koltuk satın alır. Bretton, Gekko'yu küçümseyerek artık ne düşündüğü kimsenin umurunda olmadığını söyler. Gekko ayrıca hapisten çıktıktan sonra Bluestar Airlines'ı büyük bir başarıya dönüştüren, onu milyonlara satan ve golf oynamak ve hayırsever olmak için iş hayatından emekli olan Bud Fox'la karşılaşır.

En iyi Borsa filmleri arasında yer alan Wall Street 2 Money Never Sleeps izle yada Borsa 2 Para Asla Uyumaz izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın