Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,050 İzlenme
Bruised
5.5 IMDB Puanı

Bruised

(Bruised)
2020 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Bruised izle filmi, yönetmen koltuğunda Halle Berry’nin oturduğu ve Michelle Rosenfarb'ın senaryosunu kaleme aldığı ABD ve İngiltere yapımı spor ve dram filmleri türünde yer alan bir filmdir. Halle Berry'nin ilk yönetmenlik denemesi olan ve bir MMA dövüşçüsünün hikayesinin anlatıldığı Bruised full izle filminin oyuncu kadrosunda ise filmin aynı zamanda yönetmeni de olan Halle Berry ve ona eşlik eden Shamier Anderson, Adan Canto, Sheila Atim, Stephen McKinley Henderson gibi oyuncular yer almaktadır.

Spor filmleri severlerin ve başarı hikayelerinin anlatıldığı filmleri takip edenlerin kesinlikle izlemesi gereken Netflix filmi Bruised Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Jackie Justice ya da lakabıyla Pretty Bull isimli kadın, dört yıl önce bir MMA kafes dövüşünde ringe çıkmıştır ve bu dövüşte anksiyete krizi geçirdikten 30 saniye sonra kafesten atlar. Bu utanç verici yenilgiden sonra Justice, gelecek vaadeden UFC kariyerinden uzaklaşır ve bir daha arkasında bile bakmaz. Daha sonra artık küçük işlerde çalışmaya başlar ve hatta geçimini sağlamak için tuvaletleri bile temizler. Jackie ayrıca alkolik ve tacizci sevgilisi ve aynı zamanda eski menajeri olan Desi DeMarco ile getto bir mahallede yaşamaktadırlar.

Bruised izle filminde bir gün iş sırasında genç bir çocuk, Jackie üstünü değiştirirken onu kameraya kaydetmeye çalışır ve Jackie onu öldüresiye dövünce işinden olur. Bu yüzden eve döndüğünde sevgilisi ona saldırır ve sonrasında Desi, Justice’in Altın Eldiven kolyesini satmak zorunda kalır. Ayrıca Desi, Justice’i öfkesini ringde harcaması için ikna etmeye çalışsa da o buna sıcak bakmaz. Bir gün sonra Desi, Jackie’yi, sahibinin Jackie'yi UFC günlerinden tanıdığı bir merdiven altı dövüş etkinliğine götürür ve burada Jackie'yi yeraltı şampiyonu Kurt Adam'a karşı savaşması için kışkırtır. Jackie kaçmaya çalışır ve dövüşmek istemez, ancak Kurt adam ona saldırır ve kendine hakim olamayan Jackie, Kurtadam'ı yener ve dışarı çıkar.

Bu kavgaya şahit olan MMA ligi sahibi olan Immaculate, Jackie'ye yaklaşır ve onu en büyük kadın ligi hakkında bilgilendirir ve Jackie'ye dövüş stilinden etkilendiğini söyler. Daha sonra ondan en iyi antrenörü Bobbi Buddhakan Berroa ile birlikte antrenman yapmasını ister ancak Jackie teklifi kesin olarak kabul ettiğini ve bu konuda söz vermeyeceğini söyler. Ancak eve gittiğinde ortalık karışmıştır ve bir aile problemi ile karşı karşıya kalınca Immaculate’in teklifini kabul etmek zorunda kalır. Antrenör Bobbi’nin ise Jackie'nin yaşı hakkında şüpheleri vardır ve o da Kurt Adam ile olan maçı izlediği için ve Jackie’nin o maçta dövüşmek istememesi nedeniyle bazı şüpheleri vardır.

Immaculate, Jackie'nin, Lady Killer lakaplı Chavez isminde acımasız bir MMA dövüşçüsüne karşı şampiyonluk kemeri için dövüşmesini ister ve Jackie'nin paraya ihtiyacı olduğunu bildiği için bu dövüşte ona 20 bin teklif eder. Jackie ise her ne kadar tehlikeli ve ölümcül bir maç olsa da, kardeşi Manny için paraya ihtiyacı vardır ve maça hazırlanarak sıkı bir şekilde ringe çıkar. Başarı hikayeli dram filmlerinden olan Netflix filmi Bruised izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi dram filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum