Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
661 İzlenme
Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor 1
4.9 IMDB Puanı

Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor 1

(W lesie dzis nie zasnie nikt)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Akson Studio
  • Film Süresi 1sa 42dk
Senaryo Bartosz Kowalski, Jan Kwiecinski, Mirella Zaradkiewicz
2020 yılında vizyona giren Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor izle filmi Polonya yapımı korku filmleri türünde yer almaktadır. Yönetmenliğini Bartosz Kowalski isminin yaptığı filmin senaryosu ise Jan Kwieciński, Mirella Zaradkiewicz isimleri tarafından kaleme alınmıştır. Korku filmleri izlemek isteyenlerin sıkılmadan izleyebileceği bir film olan Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor 1 izle filminin oyuncu kadrosunda ise Julia Wieniawa-Narkiewicz, Michal Lupa, Wiktoria Gasiewska, Stanislaw, Sebastian Dela gibi oyuncular yer almaktadır. Orjinal adı W lesie dzis nie zasnie nikt 1 izle olan filmin konusuna gelirsek, yaşlı bir kadın evinde kanlı elbiseler yıkarken gelen postacı evin bodrumundan gelen sesleri fark eder ve birinin yardım istediğini düşünerek evin dışından alt kata girmeye çalışır. Ancak küçük ve dar olan bu bölmeden geçmeye çalışırken ne olduğu belli olmayan birşey tarafından içeri çekilir ve postacıdan tekrar haber alınamaz.

Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor 1 Türkçe Dublaj izle filminde aradan 30 yıl geçmesinin ardından bir grup genç sosyal medyadan uzakta telefonları olmadan bir kamp yapmak ister ve ormana gelen gençler telefonlarını rehberlerine verir ve gençler farklı gruplara dağılır. Daha sonra filmin baş karakterlerinin olduğu grup, rehber Iza ile ormana doğru bir yürüyüşe başlar. Gençler ormanda öldürülmüş bir geyik leşi bulurlar ve Iza bu geyiğin avcılar tarafından öldürmediğini ancak kesin sebebini de görmezden gelerek yollarına devam ederler. Grup daha sonra bir göl kenarında geceyi geçirmek için kamp kurar ve burada Aniela ve Daniel gece ilişkiye girerler. Ancak sonrasında Daniel dev bir adam tarafından dövülerek öldürülür. Aniela ise bu durumdan habersiz çadırına geri döner. Sabah Daniel’in olmadığını fark eden grup sabah Daniel’i ararken Julek gruptan ayrılarak tek başına hareket eder. Ekibin bir kısmı Daniel’i ararken bazıları ise Daniel’in geri dönme ihtimaline karşı kamp alanında beklemeye karar verir.

Daha sonra Daniel’i arayan ekip, yıllar önce postacının ortadan kaybolduğu eve denk gelir ve terk edilmiş bu evin bodrumunda Daniel’in parçalara ayrılmış cesedi ile karşılaşırlar. Korkudan ne yapacağını bilmeyen gençler kaçarken katilin eve girdiğini fark eder ve bodruma saklanırlar. Zosia ve Julek küçük bir pencereden kaçmayı başarır ancak Iza telefonla yardım çağırmak için geride kalınca canavarla karşılaşır ve öldürülür. Diğer tarafta ise Aniela kafasına geçirilen bir demirle öldürülürken yanında olan Bartek kaçar ve bir kiliseye saklanır. Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor 1 izle filminde ayrıca kilisede görevli olan rahipten yardım ister ancak rahip onu bayıltıp bağlar. Kiliseye gelen katil ise rahibin dışarı çıkması ile onuda öldürdükten sonra kiliseye girerek Bartek’e ulaşır.

Kaçmaya devam eden Zosia ve Julek ise yalnız yaşayan yaşlı bir adamın evine saklanırlar. Bu adam ise onlara yıllar önce düşen bir göktaşını bulan ikizlerin ilginç bir hikaye anlatır. İkizlerin alıp eve götürmesi ile gece sıvılaşıp ikizlerin vücuduna giren bir varlık vardır ve çocukların anneleri çocuklarını köpek yerken gördüğünde onları bodruma kilitlemiştir. Annesi ise bu olayı gizli tutmak için hayvan avlayıp çocuklarına vermektedir ancak bir gün annesinin ihmali yüzünden çocuklar bodrumdan kaçar ve ormanda dehşet saçmaya başlar. 2020 yapımı korku filmi Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor 1 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan tek part halinde en iyi yabancı film izleme sitemiz Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese keyifli seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1