Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
854 İzlenme
Bugün Her Şey Düzelecek
6.2 IMDB Puanı

Bugün Her Şey Düzelecek

(Hoy se arregla el mundo)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 53dk
Bugün Her Şey Düzelecek izle filmi 2022 yılında Netflix’te gösterime girmiştir. Yönetmenliğini Ariel Winograd’ın yaptığı ve senaryosuna Mariano Vera’nın imzası bulunan Bugün Her Şey Düzelecek hd izle filmi dram ve komedi filmleri türünde yer alan Arjantin yapımı bir filmdir. Oğlunun biyolojik babası olmadığını öğrenen bir adamın, gerçek babasını bulmak için oğluyla beraber arayışa giren bir adamın hikayesini anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda Leonardo Sbaraglia, Benjamín Otero, Charo López, Luis Luque, Natalia Oreiro, Martín Piroyansky, José Luis Gioia, Soledad Silveyra, Gerardo Romano, Gabriel Corrado gibi oyuncular rol almaktadır.

Netflix’in en iyi dram ve komedi filmlerinden biri olan Bugün Her Şey Düzelecek Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, bir adam 9 yıldır yetiştirdiği çocuğunun oğlu olmayabileceğini öğrenir. Daha sonra gerçek biyolojik babayı bulmak için yola çıkarlar. David Samarás, sözde sıradan insanların ilişki, arkadaşlık, iş, ebeveynlik ve çocuk çatışmalarını çözdüğü popüler talk show "Hoy Se Arregla el Mundo"nun yapımcısıdır. David bekardır, çünkü hiçbir zaman kalıcı bir ilişki kuramamıştır. Hayatındaki en kalıcı bağ, sıradan bir kaçmaktan sonra dünyaya gelen 9 yaşındaki oğlu Benito'dur. Sevgiden çok yasal zorunlulukla birleşmiş, Benito'nun hayatında geride kalan biri olduğu hissine her zaman sahiptir. Çocuğun annesi Silvina ile şiddetli bir tartışmanın ortasında Benito'nun oğlu olmadığını öğrendiğinde işler tamamen değişir.

Bu olaydan kısa bir süre sonra Silvina ölür. Haber, David tarafından Benito ile zayıf ilişkiye bir darbe olarak alınır ve ona gerçeği söylemeye karar verir: o babası değil. Benito ondan kendisi için son bir şey yapmasını ister; "Gerçek babamı bulmama yardım et." David kabul eder ve arama onları, onun yüzleşmeye karar verdiğinden çok daha büyük bir yol ayrımına götürür. 2022 yapımı Netflix filmi Bugün Her Şey Düzelecek izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum