Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,185 İzlenme
Bütün Kızlar Adına
5.9 IMDB Puanı

Bütün Kızlar Adına

(I Am All Girls)
Yönetmen
Senaryo Wayne Fitzjohn, Marcell Greeff, Emile Leuvennink
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan I Am All Girls izle ya da Türkçe adıyla Bütün Kızlar Adına izle filmi, yönetmenliğini Donovan Marsh tarafından yapılan Güney Afrika yapımı bir filmdir. Suç, dram, gizem ve gerilim filmleri türünde yer alan Bütün Kızlar Adına full izle filminin senaryosu ise Wayne Fitzjohn, Marcell Greeff, Emile Leuvennink isimleri tarafından kaleme alınmıştır. Büyük bir çocuk kaçakçısı örgütünün liderini yakalamak için bir seri katille işbirliği yapan bir kadının hikayesini anlatan filmin oyuncu kadrosunda ise, Erica Wessels, Hlubi Mboya, Leshego Molokwane, Nomvelo Makhanya gibi oyuncular yer almaktadır.

Gerçek olaylardan esinlenerek gösterime giren Bütün Kızlar Adına Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 1994 yılında hapsedilen Güney Afrikalı bir suçlu olan Gert de Jager, altı kızı kaçırmakla suçlanmaktadır. Ancak kızların hiçbiri bulunamamıştır. Kaydedilen bir kasette Gert de Jager, Ulusal Parti Kabine Bakanı'nın talimatıyla bu kızları kaçırdığını itiraf eder. Ayrıca kaçırılan kızları petrol karşılığında İran gibi Ortadoğu ülkelerine götürmüştür. Ancak, bu itiraf kaseti The Aprthied Hükümeti tarafından hiçbir zaman yayınlanmaz ve Gert de Jager, itirafından kısa bir süre sonra öldürülür.

Bütün Kızlar Adına izle filmi günümüze döndüğünde ise Güney Afrika'da, Öncelikli Suç Soruşturma Müdürlüğü memuru Jodie Snyman, insan kaçakçılığı baskınlarını yoğun bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ancak çoğundan hiç sonuç alamaz. Operasyon kaynakları kısıtlı olduğu için soruşturmalar kapanmak üzereyken, vücuduna baş harfleri kazınmış ve katledilmiş beyaz bir erkek bulurlar. Bu cesedi araştırdıklarında ise cesedin Ulusal Seks Suçluları Kayıtlarında bulunan Kabine Bakanı Oupa'ya ait olduğu ortaya çıkar. Jodie, Oupa'nın evinde ​​bazı gizli kasetler bulur ve kendi torununa saldıran bir sübyancı olduğu öğrenir. Cesedinin üzerindeki harfler ise TSC harfleridir. Bu harfler Gert de Jager tarafından yıllar önce kaçırılan altı kayıp kızdan biri olan Tarrynlee Shaw Carter'a bağlanır.

Oupa'nın, Gert de Jager'in aleyhinde tanık olduğu kabine bakanıyla aynı olduğunu düşünürler ve bir süre sonra baş harfleri benzer olan daha fazla ceset ortaya çıkmaya başlar. Ayrıca bu cesetlerin hepsi aynı şekilde öldürülmüştür. Bütün Kızlar Adına izle filminde Jodie, cinayetin, kayıp altı kızın intikamını alan bir seri katil olduğuna inanmaya başlar. Ancak, kapüşonlu katilin yardımıyla Jodie, seks ticareti yapan bir çeteyi ortaya çıkarır ve böylece toplumu yasa dışı yollarla temizler.

Bir süre sonra Jodie, Gert de Jager'in asistanı Ntombizonke Bapai'nin evinde bir kaset daha bulur. Sonunda Ntombizonke'nin kapşonlu katil olduğu sonucuna varır ve Gert'in kaseti sayesinde Jodie, Brakpan'da, Gert'in aslında bahsettiği kabine bakanı FJ Nolte tarafından yönetilen bir çiftlik olduğunu öğrenir. FJ Nolte, Gert’in kaçırdığı 6 kızın sadece 5’ini o kaçırmıştır. Jodie, Brakpan'da kızların güvenli rotalarla potansiyel alıcılara satıldığı bir uçak pisti olduğunu öğrenir ve Brakpan'a gider. Burada çok sayıda kız kaçıran ve daha önce Jodie tarafından yakalanan nakliyecilerin cesetlerini bulur. 2021 yapımı Netflix filmi Am All Girls izle ya da Bütün Kızlar Adına izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın