Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
4,166 İzlenme
Büyük Dövüş
8.1 IMDB Puanı

Büyük Dövüş

(Warrior)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Lionsgate
  • Film Süresi 2sa 20dk
Yönetmen
Senaryo Anthony Tambakis, Cliff Dorfman
IMDb top 250 filmleri listesinde yer alan Warrior izle ya da Türkçe adıyla Büyük Dövüş izle filmi Gavin O'Connor yönetmenliğinde 2011 yılında vizyona girmiştir. ABD yapımı spor ve dram filmleri kategorisinde yer alan Warrior hd izle filminin senaryosu ise Cliff Dorfman ve Anthony Tambakis’e aittir. Oscar adaylığı ve 5 farklı ödülü bulunan Büyük Dövüş Full izle filminin başrollerinde ise Tom Hardy, Joel Edgerton, Nick Nolte, Jennifer Morrison, Frank Grillo gibi oyuncular yer almaktadır.

Büyük Dövüş Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise ABD ordusu Deniz Kuvvetlerinden ayrılan Tommy Riordan, çocukken annesinden uzaklaşmak zorunda kaldığı ve hiçbir zaman affetmediği alkolik babası Paddy’yi ziyarete gider. Ziyareti sırasında Paddy, Tommy’den af diler ve değiştiğini söyler ancak Tommy ikna olmaz. Bir gün sonra antrenman yapmak için yakınlardaki bir spor salonuna gider ve burada tartıştığı profesyonel bir boksör olan Mad Dog lakaplı Pete Grimes’ı kısa bir sürede yere serer. Kavga görüntüleri ise meraklı biri tarafından videoya çekilir ve internete yüklendiğinde kısa süre içinde video yayılır.

Bir süre sonra Tommy, Sparta adında bir MMA turnuvası düzenleneceğini ve kazananın 5 milyon dolara ödül aldığını öğrenince turnuvaya katılmak ister. Babasından antrenman yapmak için yardım ister. Bu arada Tommy’nin öğretmen olan abisi Brendan ise eşi ve iki küçük kızının masraflarını karşılamak için mücadele etmektedir. Aynı zamanda Brendan’ın kızı hastadır ve kalp ameliyatı olmak zorunda kalır. Ameliyatı karşılayacak kadar para kazanamayan Brendan evini ipotek eder ve kredi çeker. Kredilerini ödeyebilmek için küçük dövüşlerde para karşılığı ringe çıkar. Ancak dövüştüğü öğrenilince okuldan uzaklaştırılır. Brendan babası ile görüşmeye gider ve kardeşi Tommy’nin geldiğini söyler. Bu arada antrenör ve olan arkadaşı Frank’in sporcularından biri sakatlanır ve Sparta turnuvasından çekilir. Frank ise Brendan’a dövüşçüsünün yerine geçmesini teklif eder.

Turnuva’ya katıldığında ise kardeşi Tommy’nin de turnuvada dövüştüğünü öğrenir ve Tommy’nin aileyi terk ettikten sonra Brendan’la aralarının neden bozuk olduğu ortaya çıkar. Daha sonra Tommy’nin askerden bir arkadaşı, onun internetteki videosunu görünce basına onun savaştaki kahramanlığını anlatır veTommy ulusal bir kahraman ilan edilir. Büyük Dövüş izle filminde askeri evrakları ortaya çıkınca Tommy’nin bir kazadan sonra askerden kaçtığını ve annesinin soyadını kullandığı ortaya çıkınca tutuklanma riski ile karşı karşıya kalır ve turnuvadan kazandığı parayı ise ölen arkadaşının eşine vereceği ortaya çıkar. Ancak onun bir anda ünlenmesi nedeniyle polis tutuklanması turnuva sonrasına ertelenir.

Turnuvada iki kardeş rakiplerini birer birer geçmeye başlar ve Tommy yarı finalde daha önce dövdüğü Mad Dog ile karşılaşır ve tekrar onu yener. Ancak finaldeki rakibi sürpriz olamayacaktır. Dram filmleri arasında en iyi filmlerden biri olan Warrior izle ya da Büyük Dövüş izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde donmadan keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın