Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
8,095 İzlenme
Buz Yolu
5.6 IMDB Puanı

Buz Yolu

(The Ice Road)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Netflix, Code Entertainment
  • Film Süresi 1sa 49dk
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan The Ice Road izle ya da türkçe adıyla Buz Yolu izle filmi Jonathan Hensleigh yönetmenliğinde ve senaristliğinde vizyona giren ABD yapımı aksiyon ve gerilim filmleri türünde yer alan bir filmdir. Bir kamyon şoförünün çöken bir elmas madeninde mahsur kalan işçileri kurtarmak için önemli bir teslimat yaparken yaşanan olayların anlatıldığı Buz Yolu izle filminin oyuncu kadrosunda ise Liam Neeson, Laurence Fishburne, Benjamin Walker, Amber Midthunder, Marcus Thomas, Holt McCallany, Martin Sensmeier, Matt McCoy, Matt Salinger gibi oyuncular yer almaktadır.

Hayatta kalma konulu filmler severlerin izlemesi gereken filmlerden biri olan Buz Yolu Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, şehre uzak bir madende meydana gelen patlamadan sonra 26 madenci madende mahsur kalır. Savaş gazisi Mike McCann ve kardeşi Gurty, madendeki patlamadan haberdar olur ve oraya gidecek yardım kamyonlarında çalışmak için başvuru yaparlar. Yola çıkacak kamyoncuların liderliğini ise Jim Goldenrod adında başka bir madenci üstlenir. Jin ise Tantoo adında bir kadınla birlikte McCann ve Gurty'yi işe kabul eder ve maden şirketinin sigortası ile görüştükten sonra, eğer görevi yerine getirirlerse büyük bir para ödülü verileceğini söyler.

Buz Yolu Altyazılı izle filminde daha sonra maden yönetimi, yolu açabilmek ve madene ulaşıp mahsur kalan işçileri kurtarabilmek için tünel patlatacaklarını kamyonculara iletir. Yolculuk sırasında çıkan sorunlardan sonra Varnay, Mike'ı Tantoo'yu Goldenrod'un teçhizatını sabote ettiği konusunda suçlamasını ister. Ancak Tantoo, Cody'nin madenciler arasında olduğunu öğrenir ve onu sorguladıkları sırada silahına sarılınca Gurty ona engel olur ve bağlar. Bir süre sonra kamyonlar normale döndükten sonra Varnay, Mike ve Gurty'yi kilitler ve onun Tantoo’yu bayılttığı ortaya çıkar.

Varnay kurduğu dinamit tuzağıyla Mike ve Gurty’yi öldürdüğünü düşünse de onlar kaçmayı başarmıştır ve Gurty, römorkları buzdan çekerken Mike'ı vincin başarısız olacağı konusunda uyarır ancak Mike yine de makineyi çalıştırır. Vinç kırılınca Gurty römorkla beraber suya düşer ve Mike’ın yardımıyla kurtulur. Sonunda her şeye rağmen Mike ve Tantoo madene gelerek madencileri kurtarmayı başarır. Aksiyon dolu The Ice Road izle ya da Buz Yolu izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi aksiyon filmleri dileriz.