Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

4,331 İzlenme
Can Dostum (1997)
8.3 IMDB Puanı

Can Dostum (1997)

(Good Will Hunting)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Miramax
  • Film Süresi 2sa 6dk
Yönetmen
Senaryo Matt Damon, Ben Affleck
2 Oscar Ödülü bulunan ve bir çok dalda farklı ödüller kazanan Good Will Hunting izle ya da Türkçe adıyla Can Dostum izle filmi Gus Van Sant yönetmenliğinde 1997 yılında vizyona girmiştir. Can Dostum izle filminin senaryosu, aynı zamanda filmde başrollerde yer alan isimlerden Matt Damon ve Ben Affleck tarafından kaleme alınırken filmde bu ikiliye Robin Williams, Minnie Driver ve Stellan Skarsgård gibi ünlü oyuncular eşlik etmiştir. Üniversitede hademelik yapan genç Will Hunting’in hikayesini anlatan ABD yapımı psikolojik ve dram filmleri türünde olan Can Dostum (1997) HD izle filminde Will akıllı ve meraklı bir genç olmasının yanı sıra polisle başı derttedir.

En iyi senaryo dalında Oscar sahibi Good Will Hunting Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Amerika’nın en iyi okullarından biri olan MIT’de hademelik yapan Will Hunting, Allah vergisi bir yeteneğe sahiptir ve kendi kendini yetiştirmiş ve zeka küpüdür. Bir gün Profesör Gerald, öğrencileri için zor bir matematik problemini çözmeleri için bir soru hazırlar. Will ise temizlik yaptığı sırada koridordaki tahtayı çözer ve ertesi gün Profesör Gerald soruyu kimin çözdüğünü araştırır ancak kimse cevap vermez. Daha sonra soruyu çözeni bulabilmek için daha zor bir soru hazırlar ve bununda çözülmesini ister. Okuldan çıktığı sırada Gerald, Will’in tahtaya bir şeyler yazdığını görür ve onu azarlamak için peşinden gider ancak kaçırır. Tahtaya baktığında ise soruyu çözdüğünü fark eder ve Will’in bir dahi olduğunu anlar.

IMDb Top 250 filmleri izle listesinde yer alan Can Dostum Türkçe Dublaj izle filminde daha sonra Will’in başı derde girer ve hapse atılır. Gerald ise Will’i matematik okuması ve terapilere gitmesi karşılığında kefalet bedelini ödeyerek onu dışarıya çıkarabileceğini teklif eder. Will kabul eder ve Gerald ile birlikte takılmaya ve matematik problemleri çözmeye başlarlar. Ancak terapilerde Will çok ciddi davranışlar sergilemez. Terapilerde başarısız olunca Gerald çok daha iyi bir Psikoloji Profesörü olan arkadaşı Dr. Sean ile konuşur ve Will için farklı bir yöntem denerler. İlk görüşmelerinde aralarında anlaşmazlıklar olsa da daha sonra Will yavaş yavaş açılır ve Sean’ın karısı ile ilgili anlattığı bir hikayeden çok etkilenir. Will bunun üzerine daha önce tanıştığı Skylar ile sevgili olurlar ancak Skylar ona bazı konular hakkında yalan söyler. Skylar, fakir bir semtta yaşadığı için burayı Will’a göstermekten utanır.

Bir süre sonra Gerald, Will için bazı görüşmelerde bulunsa da Will bu konuda başarılı değildir. Skylar ile aralarında geçen diyalogta ise Skylar, Will’e birlikte şehirden taşınmalarını teklif eder ancak Will’in bunu kabul etmemesinden sonra üvey babası ile olan kötü anılarını ve bazı gerçekleri açıklar. Gelmiş geçmiş en iyi filmler listesinde kendisine her zaman yer bulan ve kesinlikle izlemeniz gereken dram filmlerinden biri olan 1997 yapımı Good Will Hunting izle ya da Can Dostum izle filmini Türkçe dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede sitemizden donmadan tek part halinde izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın